Jennifer Lopez lehet Várkonyi Andrea és Mészáros Lőrinc esküvőjének sztárvendége

Vágvölgyi Bálint 2021-07-01 09:27:06
Lölő from the block.

A Blikk több forrásból is úgy értesült, hogy Várkonyi Andrea és Mészáros Lőrinc közelgő eskövőjén egy igazi gigasztár, Jennifer Lopez fog fellépni.

A lap informátora szerint a popdívát „csillagászati összegért” sikerült meghívnia az amalfi ICON-nak, és olyan profi szervezők segédkeztek a szerződtetésben, akik az elmúlt években több világsztárt is Magyarországra hoztak.

Ugytudjuk exkluzív: Mészáros Lőrinc épp Dél-Olaszországban piheni ki a kemény munkával töltött hónapokat

Olvasónk fotóján (állítása szerint ma, tehát csütörtökön készítette a fényképet) jól látszik, hogy új feleségével, Várkonyi Andreával és fiával, ifj. Mészáros Lőrinccel korzózik épp a leggazdagabb magyar a dél-olaszországi város, Amalfi egyik utcájában.

A Blikk emlékezetett, Jennifer Lopez többször vállalt már privát bulit: 2009-ben például 2 millió dollárért (591 millió forint) énekelt egy moszkvai milliárdos partiján, Ukrajnában pedig egymillió dolláros (295,5 millió forintos) fellépési díjért adott magánkoncertet. A legnagyobb visszahangot kiváltott ilyen magánfellépése az volt, amikor 2013-ban dalban köszöntötte a születésnapos Gurbanguli Berdimuhamedov türkmén elnököt - szintén 1 millió dollárért.

A lap kereste az énekes menedzsmentjét, de egyelőre nem kaptak választ.

Szólj hozzá!

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.

Új fix traffipaxok jönnek Győrbe - védik a gyalogosokat és visszaszorítanák a gyorshajtást

Három új helyszínen telepítenek sebességmérő eszközöket, miközben óvodásoknak osztottak láthatósági mellényeket és megújul az Erzsébet ligeti KRESZ-park is.

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.

A háborús vészhelyzet végetértével Homlok Zsolt ismét követelheti a pénzét a Haladás VSE-től

Nem a focicsapatról, hanem a 14 szakosztályt tömörítő egyesülettől van szó.

Ez a nap más, mint a többi - hat év után véget ért a veszélyhelyzet Magyarországon

A koronavírus-járvány, majd az orosz–ukrán háború miatt bevezetett különleges jogrend lezárult, de több intézkedés tovább él törvényi formában.

Illés Károly korcsoknak minősített embereket

Tóth Norbert szombathelyi, tiszás parlamenti képviselő bocsánatkérésre szólította fel a szombathelyi Fidesz elnökét.

Pintér Bence: rendőrnyomozók jelentek ma meg a Győr-Szolnál – tovább gyűrűzik a lakáskassza-ügy

A súlyos pénzügyi gondokkal küzdő városi holdingnál adatgyűjtést végeztek a hatóságok, miközben továbbra is rengeteg a kérdés az eltűnt milliárdok körül.

Visszavonul Ferencz Csaba

A szezon végével szögre akasztja cipőjét az Egis Körmend játékosa.