Rongálással, garázdasággal és közveszélyokozással vádolják a sárvári autógyújtogató vendégmunkást

Bazsó Bálint 2021-06-25 15:43:49
Ebből börtön lesz.

A Szombathelyi Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat azzal a letartóztatásban lévő ukrán férfival
szemben, aki 2020. december 17-én éjjel ittasan autókat gyújtott fel Sárváron - olvasható a Vas Megyei Ügyészség pénteki közleményében.

Ahogyan arról lapunk is beszámolt, a férfi a városban először egy autószerelő műhely előtt parkoló autót gyújtott fel ittasan. A személygépkocsi teljesen kiégett. A rongálással okozott kár 167 ezer Ft, amely nem térült meg. Három óra múlva a férfi egy másik utcában parkoló autót is felgyújtott, amiben 790 ezer forint rongálási kár keletkezett. A tűz átterjedt a felgyújtott autó melletti gépkocsira is. Ebben az autóban 185 ezer forint kár keletkezett.

Egy részeg vendégmunkás gyújthatott fel két parkoló autót Sárváron

Egymástól távol gyulladt ki két autó rövid időn belül Sárváron. Feltehetőleg szándékos gyújtogatás történt - írja a 112Press. A lángoló gépkocsikhoz riasztották a tűzoltókat csütörtökön hajnalban. Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

A vádlott cselekménye miatt előre fel nem becsülhető vagyontárgyak, így a parkolóban álló 11 személygépkocsi is veszélybe került.

A férfi tombolásáról videó is készült:

A Szombathelyi Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette mellett rongálás vétségével és garázdaság vétségével vádolja az ukrán férfit és vele szemben börtönbüntetés kiszabását indítványozta.

Szólj hozzá!

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.

„Segítő kezet fogunk nyújtani abban, hogy megtalálják a győriek pénzét” – Pintér Bence már az új vagyonvisszaszerzési hivatalnak üzent

A polgármester szerint Győr példát mutathat abban, hogyan kell „utánamenni a dolgoknak” a választás után felálló új rendszerben.

Visszatért a zene a Győri Városháza tornyába – újra szól a „Fújdogál a szél” 

A győriek döntöttek, a jól ismert népdal lett a torony hangja, ami naponta többször is felcsendül.

Négyéves csúcs közelében a forint – 365 alá erősödött az euróval szemben

A választási eredmények után látványosan reagált a piac, több devizával szemben is erősödött a magyar fizetőeszköz.

Győr-Moson-Sopron megyében szavaztak a legtöbben

Vas megye a második legaktívabb volt.

Ismert kockázatok, elmaradt döntések – így maradt energiafüggő Magyarország

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.