Bandelier: Köszönök mindent és sok szerencsét a következő szezonra

Vágvölgyi Bálint 2021-06-17 08:14:40
Az SZKKA visszavonuló szerb átlövője két évet játszott Szombathelyen, 43 tétmérkőzésen összesen 192 gólt lőtt a csapat színeiben.

A Hungast SZKKA NB I-es csapatából a 2020/21-es szezon végeztével nemcsak Orbán Adrienn, hanem az 50-szeres szerb válogatott Biljana Bandelier is visszavonul. A 35 éves játékos a klubhonlapnak adott búcsúinterjújában először a bajnoki hajráról beszélt.

- Egyetlen pillanatra sem gondoltam arra, hogy elveszíthetjük az utolsó meccset. Próbáltam mindent beleadni és tudtam, ha jól játszom, akkor a lányok követni fognak. Hosszú idő után ez a négy bajnoki igazán a csapatszellemről szólt – kezdte Bandelier, aki azt is elmondta, miért döntött a visszavonulás mellett.

- Boldog vagyok, hogy befejeztem a játékot. Eljött az ideje, hogy felfedezzek más dolgokat, de szeretnék a sportágban maradni, ugyanis megvan a sportmenedzseri diplomám. Most még szeretnék pihenni, aztán meglátjuk, hogy mit hoz az élet. Nem volt nehéz meghozni döntést és abbahagyni a játékot. Harmincöt éves vagyok és a testem is érzi már ezt. A regenerálódás már jóval több időt vesz igénybe, mint amikor húszéves voltam. Ami még fontosabb, hogy már nem élveztem annyira a játékot, és ha ez elveszik, akkor tényleg jobb, ha befejezi az ember. 

A világbajnoki ezüstérmes szerb átlövő két évet játszott Szombathelyen, 43 tétmérkőzésen összesen 192 gólt lőtt az SZKKA színeiben.

- Próbálok csakis a jó dolgokra emlékezni. Szerencsére a végére minden jól alakult. Boldog vagyok, hogy úgy hagyhatom el a klubot, hogy bennmaradt az NB I-ben. Szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszönetet mondjak mindenkinek és sok szerencsét kívánjak a következő szezonra – mondta Biljana Bandelier.  

 

Szólj hozzá!

Eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas egyetemi tanárt, volt minisztert Sárváron

A kormány részéről Orbán Viktor, Pintér Sándor, és Hankó Balázs búcsúztatta az elhunytat.

Így fognak kinézni a GYSEV intercity vonatai

Az utastérbe tervezett étel-, és italautomaták különösen coolak.

A tradicionális disznóvágás menete

A házi disznóvágás régi hagyománya az idők során a magyar szív része lett.

Hamarosan Szombathelyen nyit éttermet a Pizza Hut

A Fő tér egyik üzletébe költöznek be.

2026-ban kigurulhat a hangárból Orbán idénre ígért repülőrajtja

Elemzők szerint 2,8 százalékos GDP-bővülés várható, de a külső kockázatok továbbra is jelentősek.

Halálos baleset történt Győrben: autó és roller ütközött

A rendőrség fokozott figyelmet kér minden közlekedőtől.

Egy kreatív ajándék mindenkinek, aki szívesen barkácsol

Mit adhatsz annak, aki mindig a két kezével alkot valami újat?

Fellélegezhetünk: a GVH beleállt a Duolingoba!

A Gazdasági Versenyhivatal megtalálta a legégetőbb piaci problémát. 

Rétvári Bence lerázta a Szőlő utcai pedofil-botrány kapcsán parlamenti vizsgálóbizottságot követelő DK-t

Szerinte ha Dobrev Klárának lennének is bizonyítékai, azokkal a hatóságokhoz kellene fordulnia.

Cica örökbefogadó napot tart szombaton a Puha Praclik Egyesület Győrben, az ETO Parkban

Mentsünk együtt cicaéleteket, örökbefogadással vagy adományokkal!

Természetes támogatás az izmok és ízületek számára

Az aktív életvitel gyakran együtt jár kisebb-nagyobb mozgásszervi panaszokkal. A rendszeres sport, a sok ülőmunka vagy akár az időskori ízületi merevség mind olyan helyzet, amikor a test extra figyelmet igényel.

Újabb szombathelyi étterem zár be

Búcsúzik a Józsi bácsi.

Taxisokat ellenőrzött a kormányhivatal

2 szombathelyi sofőrnél hiányosságokat találtak.