Nem hagyjuk kifosztani a szombathelyieket! - hirdeti egy molnió az M86-os felett

Farkas Bazsi 2021-06-11 15:19:47
A kifeszített drapérián az LMP logója is látható. Ungár Péter vállalta magára az akciót.

Nem hagyjuk kifosztani a szombathelyieket! - ezzel a felirattal készült molinó fogadja most azokat az autósokat, akik az M86-os autóúton érkeznek Szombathelyre. A molinón az LMP logója is feltűnik, az akciót pedig a párt, a Jobbik támogatásával az előválasztáson elinduló jelöltje, Ungár Péter vállalta magára.

Fotó: ugytudjuk.hu

- Két okból raktuk ki ezt a molinót. Egyrészt Hende Csaba pont ma azt nyilatkozta, hogy neki nem dolga lobbizni azért, hogy a város ne szenvedjen hátrányt a források elosztásánál. Úgy tűnik tehát, hogy teljesen elfelejtette, hogy mi a pontos munkaköri leírása, ezért reménykedünk benne, hogy ha elég sokszor elolvassa a molinón lévő szöveget, akkor talán eszébe jut. Másrészt szeretnénk üzenni a szombathelyieknek is, hogy ezt a kérdést csak a Fidesz tekinti lezárt ügynek, mi nem: addig fogunk küzdeni, amíg a város az utolsó fillérig vissza nem kapja azt a pénzt, amit az elmúlt egy évben elvettek tőle - mondta Ungár az Ugytudjuk.hu-nak.

Fotó: Ugytudjuk.hu

Ungár Péter résztulajdonos az Ugytudjuk.hu-t kiadó gazdasági társaságnak. 

Szólj hozzá!

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.

A Haladásnál esélyt sem kapott Keresztes Krisztián, aki most a skót élvonalban futballozik

A karácsonyig lejátszott 18 fordulóból a magyar légiós 17 bajnokin tagja volt a Dundee United kezdőcsapatának, azt az egy mérkőzést pedig sárga lapok miatt volt kénytelen kihagyni.

Hova vigyük a karácsonyfát az ünnepek után Győrben?

A Győr-Szol idén is több megoldást kínál a fenyők környezetbarát elhelyezésére.

260 millió forintért eladó a szombathelyi Romkert

Már az egykori szórakozóhely, nem az ókori kiállítótér.

Adókedvezménnyel csábítják Győrbe a háziorvosokat

A város kiszélesítette a praxisok adómentességét, a cél a betöltetlen helyek számának csökkentése.

Rápli Róbert egészen biztosan nem fog visszalépni Czeglédy Csaba javára

A TISZA hivatalosan is megerősítette, hogy jelöltjei sehol nem lépnek vissza senki javára.

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.