Ma többször nekikezdhet az eső

Farkas Bazsi 2021-06-11 06:07:36
Záporok, zivatarok mellett 30 fok körül lesz a napi csúcs.

Pénteken napközben a néhány órás napsütést gyakran zavarja meg erőteljes gomolyfelhő képződés. A déli óráktól egészen az esti órákig többfelé számíthatunk záporok, zivatarok kialakulására.

A csapadék fajtája miatt néhány kilométeren belül nagy eltérés lehet az időjárásban, emiatt lesznek területek ahol a nap folyamán akár többször is esik, és lesznek helyek ahol semmi csapadék nem hullik.

Zivatarokat lokális nagy mennyiségű csapadék, apróbb szemű jég, és átmeneti viharos szél kísérheti. Az alapszél északias irányú lesz és többnyire mérsékelt marad.

Délutánra 27-29 fokig emelkedik a hőmérséklet, zivatarok után átmenetileg jelentősen visszaesik a hőmérséklet - jelentette az időjárást a Kőszegi Időjárás Előrejelzés Facebook-oldal csapata. 

A reggel pedig nem is lehetne teljes egy jó kis zene nélkül, itt a Zaporozsec új dala, az Összeér, amit a No Sugarral közösen dobtak össze.

Mindenkinek jó reggelt! 

ZAPOROZSEC feat. NO SUGAR - Összeér (Official Music Video)

Iratkozz fel a csatornára: http://bit.ly/3a1cUXhZaporozsecFacebook: https://www.facebook.com/zaporozsecInstagram: https://www.instagram.com/zaporozseco...No ...

Szólj hozzá!

Kiszáradó Velencei-tó: nem vízhiány van, hanem alkalmazkodási válság

A vízpótlás önmagában nem oldja meg a problémát.

Természetvédelmi fejlesztésekkel védik a mocsári teknősök élőhelyét Gyirmótnál

Holtágrekonstrukció, új pallósor és természetbarát fejlesztések segítik a fokozottan védett faj megőrzését a Holt-Rába térségében.

Fröccs, zene és jótékonyság vár mindenkit a Dunakapu téren: érkeznek a Győri Rotary Fröccsnapok

Július 17–18-án ismét a közösségé és a segítségnyújtásé lesz a főszerep Győrben, ahol koncertek, látványos programok és jótékonysági fröccskínálás várja a látogatókat.

Már Sárvár fideszes polgármestere is azon kesergett, hogy mennyi mindenre jutna pénz, ha nem kellene befizetni a városra kirótt szolidaritási adót

Például gyalogátkelőre, épület homlokzat felújításra vagy akár egy gyalogos híd építésére is.

Transzformátortűz és több egyéb meghibásodás okozták a győri áramszüneteket

Az extrém hőség miatt jelentősen megnőtt a villamosenergia-hálózat terhelése, az E.ON takarékos energiahasználatot kér a lakosságtól.

Tilos elektromos rollerrel közlekedni Győr belvárosának két legforgalmasabb utcájában

A város a gyalogosok és kerékpárosok biztonsága érdekében hívja fel a figyelmet az új szabályok betartására.

Hűsítőpont nyílt Győr belvárosában a kánikulai napokra

Klimatizált pihenőhely, ivóvíz és mosdó várja a felfrissülni vágyókat a Látogatóközpontban.

Görög Ibolya tartott protokoll-tréninget a győri GYHG munkatársainak

A szakmai fejlődés és a magabiztos kommunikáció került a középpontba a vállalat legújabb továbbképzésén.

Korlátozzák a polgármesterek és vármegyei közgyűlési elnökök javadalmazását

A jogalkotók úgy fogalmaznak, hogy a törvény célja, hogy nemzetgazdasági érdekből megakadályozza, hogy a főpolgármester, a megyei jogú városok és a fővárosi kerületi önkormányzatok élén álló polgármesterek, a vármegyei önkormányzatok közgyűlési elnökei, valamint a polgármesterek illetménye automatikusan, évről évre emelkedjen.

A legnagyobb hőségben is helyt áll a GYHG - a kánikulában is zavartalan a hulladékszállítás

A győri hulladékgazdálkodási társaság a rendkívüli meleg ellenére is biztosítja a folyamatos szolgáltatást, miközben dolgozói védelmére is kiemelt figyelmet fordít. 

100 lakást építenének az egykori kőszegi SOS gyermekfalu területén

A helyi önkormányzat támogatja a beruházást, ugyanakkor vannak még megoldásra váró feladatok.

Megverte anyját egy férfi a szombathelyi vasútállomás előtt

Apja próbálta csitítani az agresszív férfit.