Kim Kardashiant annyira megphotoshoppolták a legújabb reklámfilmjében, hogy az ujja még a teret is meggörbítette

Fehér Buda 2021-06-11 16:20:26
Úgy tűnik, karcsúbb derekat varázsoltak neki a képszerkesztő mesterek.

Kim Kardashian előtt nem ismeretlen terep a Photoshop világa, a reality sztár csapata viszont most annyira túltolta a retusálást, hogy az még az internetezőknek is szemet szúrt. Kardashian nemrég forgatta le az új reklámfilmjét a Skims nevű alakformáló alsóneműihez. A reklámban Kimen is bemutatják a termékeket,

ám amikor a legidősebb Kardashian nővér végig húzza az ujját a derekán, az furcsa szögben kezd el görbülni.

Emiatt az internetezők egyszerre arra gondoltak, hogy a reklámot egy kicsit megspékelték, hogy úgy hasson, a Skims miatt olyan vékony Kim dereka.


@alexkelly2014

Who approved of this editing???#kardashian #photoshopfail #kim #skims #editingfail #kimk #kimkardashian #onceyouseeityoucantunseeit

♬ original sound - Alex Kelly


A botrány már a Kardhasian családhoz is eljutott, végül a Skims adott ki egy közleményt, amiben azt írják, nem retusálták Kim testét, hanem egy egyszerű hiba miatt néz ki úgy a videó, mintha egy amatőr nyúlt volna hozzá. 

Kimre egyébként mostanában rájár a rúd, nemrég derült ki ugyanis, hogy napokkal azután, hogy megismételték az esküjüket a volt férjével, Kanye Westtel, Kardashian már a kamerák előtt zokogta el, hogy úgy érzi, vége a házasságának. Sőt, Kim nemrég egy másik fotózáson is részt vett, amin egy olyan fülbevalót viselt, amin egy hindu istenség látható. A hindu hit követői pedig azt sérelmezték, hogy a Kardashian klán egyik vezéralakja divatot akart csinálni az ő szent jelképükből.

Szólj hozzá!

Dan Brown nyolc év után visszatér

Gondolkodtál már azon, milyen érzés lehet egy írói szünet után ismét reflektorfénybe kerülni?

Zöld Rügy díj: fenntartható településeket jutalmaz az Arrabona EGTC

Összesen 4 millió forint értékben hirdettek pályázatot a magyar–szlovák határ menti települések számára.

Pintér Bence: nem lesz sunnyogás, marad a hétfő esti rendkívüli közgyűlés

Győr polgármestere visszautasította a Fidesz-KDNP frakció kérését, szerinte a kényes ügyeket a nyilvánosság előtt kell megtárgyalni.

Győr környéki programokat ajánlunk a hétvégére

Jön az első tavaszi hétvége, mutatjuk mit csinálj! - dobkör, családállítás, könyvbemutató, ruhabörze, miegymás. 

Letartóztatták a Sopronban késelő férfit

Szóváltás után egy nagy késsel szúrt életveszélyesen. 

Közvélemény-kutatás: megszorításokra és társadalmi válságra számítanak a magyarok a választások után

Az aHang friss felmérése szerint a választók többsége már nem hisz a kormány stabilitást ígérő kommunikációjának.

Sportcsillagok Gálája 2026 - Győr sportjának közös ünnepe

Díjátadóval, köszöntőkkel és hosszú névsorral ünnepelték a város sportolóit a Széchenyi István Egyetem hangversenytermében.

Orbán Viktor nyílt levélben üzent Zelenszkijnek

Az orosz-ukrán háború, az energiabiztonság és a Barátság kőolajvezeték lezárása áll a miniszterelnök bírálatának középpontjában.

A nyolcszoros világbajnok Mercedes Forma–1-es csapatánál gyakornok a Széchenyi István Egyetem volt hallgatója

A hallgató jelenleg a hollandiai Delfti Műszaki Egyetem repülőgépipari mesterképzésének aerodinamikai specializációján tölti gyakorlati évét.

Felfüggesztett börtönt kapott a tanár, aki diáklányokat zaklatott egy Győr-Moson-Sopron vármegyei egyházi iskolában

Beismerte tettét a Csornai Járásbíróságon az a pedagógus, aki éveken át tolakodó érintésekkel közeledett serdülő lányokhoz - az ügy jogerősen lezárult.

Nincs összeférhetetlenség, a kampány alatt is iskolaigazgatóként dolgozik Rápli Róbert

Vámos Zoltán esetében egyelőre nem kaptunk választ a minisztériumtól.

Öt év szabadságvesztésre ítélte a Győri Ítélőtábla azt a visszaeső férfit, aki még a rabtársát is átverte

150 ezer forintért cserébe kamu áthelyezést ígért, most hosszabb ideig kell fegyházban maradnia.

17 órakor Mosonmagyaróváron várja az érdeklődőket a Lázárinfó

Csak remélni tudjuk, hogy ők megússzák beszólás nélkül.

Március elejétől indul az igénylés - jön a kedvezményes buszbérlet a második negyedévre

Hatósági igazolás nélkül nem megy: mutatjuk, mikor, hol és hogyan lehet intézni, valamint azt is, hol váltható meg a bérlet.

Median: 55-35 a Tisza előnye

Markáns különbség kezd kirajzolódni a két párt között.

Szombathelyen és Észak-Vasban eddig 6 jelöltet vett nyilvántartásba a választási iroda

Dél-Vasban egyelőre 5 jelölt adta le a szükséges 500 aláírást.

A fáslegelő lett 2026 élőhelye

A fáslegelő olyan őshonos fákkal tarkított gyepterület, ahol a fák egymástól távolabb helyezkednek el, ezáltal koronájuk terebélyes, alattuk pedig a jószág legelése nyomán nincs cserjeszint vagy sűrű újulat.