Interneten „rendelt” 10-11 éves fiút szexuális cselekményre egy győri férfi

ugytudjuk.hu 2021-06-08 07:32:18
A 42 éves férfit gyorsított eljárásban állítják bíróság elé.

Bíróság elé áll az a 42 éves férfi, aki az interneten „rendelt” kiskorú fiút szexuális cselekményre A Győri Járási Ügyészség feljegyzése szerint a férfi idén tavasszal egy önmegsemmisítő üzenetküldő internetes alkalmazáson regisztrált, és felvette a kapcsolatot egy személlyel, akiről úgy tudta, hogy kiskorúakat közvetít szexuális cselekményekre.

A terhelt az üzenetváltások során egy vékony, 10-11 éves fiút „rendelt”, és abban is megegyezett, hogy minden megkezdett három óráért 60 ezer forintot fizet. A szolgáltatás helyszínéül egy győri bevásárlóközpont parkolójában leállított lakókocsit jelöltek meg. A férfi meg is jelent a megbeszélt időpontban és ki is fizetett 30 ezer forintot a lakókocsi mellett várakozó közvetítőnek, és átvette a jármű kulcsait. Ezután azonban közelben várakozó rendőrök lecsaptak rá, és elfogták.

A férfi terhére róható az is, hogy korábban az üzenetküldő alkalmazáson keresztül kétszer is 18 évesnél fiatalabb személyről küldött pornográf tartalmú felvételt.

A terheltet az ügyészség gyermekprostitúció kihasználása bűntette és gyermekpornográfia bűntette miatt gyorsított eljárásban állítja bíróság elé, vele szemben – a halmazati szabályokra figyelemmel – két évtől tizenkét évig terjedő szabadságvesztés is kiszabható.

A nyomozás során a Készenléti Rendőrség rendőrei jártak el, az érdemi döntést pedig várhatóan a Győri Járásbíróság fogja meghozni.

Szólj hozzá!

5 ezer 550 forintra nőhet az egynapos autópálya matrica 2026-ban

A 10 napos országos matrica 7 ezer forintra dárgulhat.

A DK kedvezményes tojás-és tésztavásárt indít országszerte

20 darab tojás 780 forintba fog kerülni náluk.

Hogyan találhatsz párra online társkeresés során?

Sokan tapasztalták már, milyen különleges érzés, amikor az interneten találják meg a másik felüket.

De vajon kit fenyegetett meg Orbán Viktor Kötcsén?

Mi lesz feljegyezve, és ki rendezi el azt, amit a kormányfő nem felejt?

A DK (is) országjárásra indul

Mind a 106 választókerületben ott lesznek. Előbb vagy utóbb.

Perl Zoltán az év kosárlabdázója, Forray Gábor az év edzője

A Falco játékosa, és a Körmend korábbi edzője szakmai elismerésben részesült.

Bekebelezi a 4iG a Rábát

25 milliárd forintért a Rába 74%-át vásárolja meg a Zrt.

Éremeső Győrben, Kolozsvári Lili duplázott a kajak-kenu vb-n

Fiatal tehetségek és parasportolók is történelmet írtak a maratoni versenyen.

Tervezett áramszünet várható Győrben

Hálózat karbantartás lesz két utcában.