Gyurcsány: Hú csávókám! Hát azért ez nagyon lent van

Székely Zoárd 2021-05-27 11:20:00
Orbán Viktornak üzent a DK elnöke.

„Hú csávókám! Hát, azért ez nagyon lent van. Hogy te 2021 májusában azzal foglalkozol, hol voltak az emberek 15 évvel ezelőtt, 2006 május 26-án, hát ez nagyon lent van. Ventillálsz, nyilvánvalóan problémád van, beakadt ez nálad"

– üzente a miniszterelnöknek Gyurcsány Ferenc a saját Facebook-oldalán.

A DK elnöke Orbán Viktor posztjára reagált, amiben a kormányfő arról érdeklődött, ki hol volt, amikor először hallotta az őszödi beszédet.

„Na de szólnék, hogy te vagy a miniszterelnök. Az országgal van neked dolgod, te nem ellenzéki politikus vagy, félrevisz a puskád"

– fejtette ki gondolatait Gyurcsány, majd feltette a 15 millió forintos kérdést: 

És te hol voltál, mikor a Fidesz szétlopta az egész országot?

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

Az egykori miniszterelnök arról érdeklődött, hol volt Orbán, amikor

  • a lánya közpénzből állt a saját lábára,
  • a veje az egyik leggazdagabb embere lett az országnak.
  • az apja követ szállít ha kell, ha nem, dupla annyiért, mint bárki más.
  • a gyerekkori barátja, az a gázos csávó olyan gazdag lett.

Gyurcsány szerint kormányoznia kellene Orbánnak, nem pedig 1989 óta vele foglalkozni – utalt arra az interjúra, ami 32 éve készült és amiben Orbán Viktor őt említette a KISZ-esek közül, akit komolyan kell venni.

Elk*rtuk, itt a Gyurcsány-film előzetese

Független filmként készül a Gyurcsány-film, vagyis az a Kálomista alkotás, aminek végső címe az: Elk*rtuk lett. A film címének fix írásmódját valószínű még maguk az alkotók sem döntötték el, a ma megjelent előzetesben ugyanis Elk*rtuk van, a film Facebook-oldalán azonban ELKXRTUK szerepel a promóciós anyagokban.

A videón szóba hozta az őszödi beszédről szóló filmet is, ami 800 millió forintba került, és ezzel a valaha volt legdrágább kampányfilmmé avanzsálódott.

Legvégül Gyurcsány azt ajánlotta a miniszterelnöknek, hogy ha ennyire érdekli az ő karaktere, inkább kövesse az oldalát, lájkolja és kommenteljen, mert az jóval olcsóbb mulatság.

Szólj hozzá!

A győri kerékpárosok segítségét kéri a városvezetés

Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.

Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést kapott Hollósy Tamás, szombathelyi ügyvéd

Állami kitüntetésben részesült Sági József, és Szinetárné Márkus Teréz, a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium tanára.

Tegnap Szalay-Bobrovniczky Kristóf járt titokban Szombathelyen

Vagyis előre egyeztetett, szűk körben mondta el, hogy aki a Fideszre szavaz az a békére szavaz.

Budapesti BL döntő - hetven eurótól indulnak a jegyárak

A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.

Állami kitüntetéseket kaptak győri szakemberek a nemzeti ünnep alkalmából

Tudósokat, pedagógusokat, művészeket és közszolgálatban dolgozó szakembereket is elismertek a nemzeti ünnephez kapcsolódóan.

Egy friss felmérés szerint minden ötödik magyar diák funkcionális analfabéta 

Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul. 

Tíz perc alatt elfogták a rablót Győrben

A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.

Czeglédy Csaba szinte összes választási plakátjára börtönrácsot rajzoltak Felsőcsatáron

Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.

Magyarország melegszik - a 10 valaha volt legmelegebb év az elmúlt másfél évtizedből kerül ki

A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.

Tárlatvezetések, előadások és kiállításmegnyitó - sűrű hetet kínál a Rómer Múzeum Győrben

Kurátori tárlatvezetés, művészeti előadás, festménybemutató és fotókiállítás is várja az érdeklődőket a győri intézmény következő napokban induló programsorozatában.

Akikre büszke a város - díszközgyűlésen adták át Győr rangos kitüntetéseit

Három díszpolgári címet és három Pro Urbe Győr díjat adtak át a március 15-i ünnepségen a Városháza dísztermében.

Nemény András: "Mindig voltak, mindig lesznek ellentétek, talán mert mindenki a saját hite, meggyőződése szerint akar jobbat Magyarországnak."

1848 hősei, Horváth Boldizsár és a szombathelyi 16 pont mellett, egy csipetnyi aktuálpolitika is belefért a polgármester beszédébe.

Kényelem és egészség a munkahelyeken

Az álló munkavégzés, ami sokak számára mindennapos feladat, súlyos kihívásokat rejthet magában. A lábak folyamatos terhelése huzamosabb ideig nemcsak fárasztó, de hosszú távon egészségkárosító is lehet.

Hat Oscart nyert az Egyik csata a másik után

Paul Thomas Anderson filmje vitte a prímet a 98. Oscar-gálán, ahol több nagy produkció is komoly elismeréseket kapott.

Késsel fenyegette meg a hozzá kiérkező mentősöket egy fertőszentmiklósi férfi

Emellett történt még némi kábítószer birtoklás is.