Elk*rtuk, itt a Gyurcsány-film előzetese

Farkas Bazsi 2021-05-26 13:56:00
A 888-on jelent meg a 800 millió forintból forgatott “játékfilm”.

Független filmként készül a Gyurcsány-film, vagyis az a Kálomista alkotás, aminek végső címe az: Elk*rtuk lett. A film címének fix írásmódját valószínű még maguk az alkotók sem döntötték el, a ma megjelent előzetesben ugyanis Elk*rtuk van, a film Facebook-oldalán azonban ELKXRTUK szerepel a promóciós anyagokban.

Na de ne is azon akadjunk fenn, hogy hogyan kúrták el, inkább nézzük máris a film ma megjelent előzetesét, ami nem mellesleg a 888 youtube csatornáján látott napvilágot. 

És megint kiszivárgott... ELK*RTUK!!!

"Elkúrtuk! Nem kicsit, nagyon! (...) Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz."(Gyurcsány...

Kálomista egy, az Indexnek adott interjúban azt hangoztatta, hogy a film független alkotás, vagyis nincsen benne állami pénz. A magyar alapanyagot, pedig egy angol rendező, Keith English dirigálja, operatőre a spanyol Josep M. Civit. 

Hogy miért éppen a választások előtt lesz bemutatva az Elk*rtuk, arra Helmecy Dorottya, a film producere azt mondta, hogy ők filmesek és a karácsonyi filmeket karácsonykor, egy politikai krimit pedig a választások előtt szokás bemutatni. (Kezdhetünk aggódni, ha esetleg egy Özönvízről szóló Kálomista produkció készülne.)

Az alkotók egyelőre ködösítettek, amikor azt kérdezték tőlük, hogy ki alakítja majd Gyurcsányt, és Orbánt. Nagyon bízom benne, hogy a két politikai vezető 21. századi computer grafikával lesz animálva.

A film egyes források szerint 800 millió forintból készül el. Pontos összeget azonban nem tudtak meghatározni az alkotók.  

A film az Öszödi beszéd kiszivárgását és a budapesti zavargásokat mutatja be, játékfilm formátumban. 

Szólj hozzá!

Közös kiáltványt adtak ki magyar polgármesterek

Nemény András, Szombathely első embere is az aláírók között van.

Meghalt Chuck Norris

Az akciósztár 86 éves volt.

E-mailben hívott meg Rákay Philip - hétfőn Budapesten gyűlnek össze a patrióták

Nagygyűlést és egész napos programsorozatot hirdettek a Millenáris Parkba, Orbán Viktor és európai szövetségesei is felszólalnak.

Ma végre beköszönt a csillagászati tavasz

Délután háromnegyed négykor köszönt be a nap-éj egyenlőség.

Íme a legjobb győri programok az előttünk álló hétvégére

Tavaszköszöntő, darts bajnokság, jóga szeánsz, rengeteg koncert és még számolatlan kiváló program vár mindenkit. 

A Republikon Intézet szerint a közmédia finoman szólva sem felel meg a kiegyensúlyozottság követelményeinek

Több mint 300 híradót elemeztek, és súlyos aránytalanságokat találtak az M1 műsoraiban.

Narancsos édes nedű, és visszafogott IPA a Dreher legújabb alkotása

Leteszteltük az egyik legnagyobb magyarországi nagyüzemi sörfőzde két új termékét. 

Kósa Roland: elkészültek a Napóleon-ház felújítási tervei Győrben

A kivitelezésre készen áll a város, de a teljes megújuláshoz még forrást kell találni.

A DK kecskeméti jelöltje visszalépett, erre a párt kizárta őt a soraiból

A Demokratikus Koalíció tiszás háttér zsarolásról beszél, szerintük Kopping Rita a pénzt és a pozíciót választotta a képviselőjelöltség helyett.

Ittasan állt az elektromos rollerre egy szombathelyi férfi

Ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége és garázdaság vétsége miatt emeltek vádat vele szemben.

20 millió forintos pályázatot hirdet Győr a művészeti csoportoknak

Április 20-ig jelentkezhetnek az alkotóközösségek támogatásért.

Az ételcsomagolás szerepe a vendéglátásban

Gondoltál már arra, mennyire fontos a csomagolás minősége, amikor egy éttermet választasz? Lehet, hogy eddig nem tűnt fel, de egy jól megválasztott csomagolóanyag nagyban befolyásolhatja egy vendéglátóhely megítélését.

Kiváló programokat ajánlunk erre a hétvégére is a győri régióban

Lesz kutyasuli, Jóbarátok kvíz bajnokság, egy csomó koncert, és rengeteg minden más. 

Magyar Péter szerint Orbán Viktor belesodorhatja hazánkat az iráni háborúba

A Kormányinfón elhangzó Gulyás Gergely válaszból vonta le a következtetést.

434 millió forintos kiadással tervezi a Haladás a 2026/2027-es bajnoki szezonját

A következő idényben a bajnokság megnyerése, és az NB II-be való feljutás a cél.

Március 27-én nyit Szombathelyen a húsvéti vásár

Lesz kalandpark is, amit a a tavaszi szünet végéig látogathatnak majd a gyerekek.

Elkészült a szombathelyi vasútállomásépület felújítása

A felújítási-karbantartási munkákkal tizenkét hónap alatt végeztek. 250 millió forintot költöttek el.

Kölcsönadott szerszámok miatt önbíráskodott egy ivánci férfi

Csontozókéssel próbálta meg visszaszerezni a holmiját.