Ágh Péter több, mint másfél millió forintot autózott el tavaly

Farkas Bazsi 2021-05-20 14:52:00
Bana Tibor 1 milliót költött közpénzből üzemanyagra. Hende, Ungár és V. Németh csakis saját pénzből tölti tele a tankot. 

A blikk.hu kérte ki a Parlamenttől azt a listát, amin az országgyűlési képviselők üzemanyag költései szerepelnek. A képviselők ugyanis igényelhetnek az országháztól egy üzemanyagkártyát, így a tankolásukat nem saját maguk, hanem a parlamenti kassza állja közpénzből.

A Blikk gyűjtése nyomán kiderült, hogy 2020-ban összesen 153 millió, idén április végéig 46 millió forintot költöttek a közpénzből feltöltött benzinkártyáikról. 199 képviselőből 125 használja rendszeresen tankoláshoz a kártyáját.

A rekorder a fideszes Hörcsik Richárd, 2020 január és 2021 április között 3 millió 629 ezer forintot autózott el.

Megnéztük a Blikk listáján a Vas megyei országgyűlési képviselők benzinpénzét. 

Fotó: Vágvölgyi Bálint

A legtöbbet Ágh Péter (Fidesz-KDNP) autózta el tavaly, 1 millió 656 ezer forintot tankol el, idén április végéig pedig 343 ezer forintot hagyott ott közpénzből a benzinkútnál.

Bana Tibor (független) a másik olyan vasi politikus, aki igényelt kártyát, ő összesen 1 millió 381 ezer forintot autózott el a parlamenti keret terhére.

Hende Csaba (Fidesz-KDNP), Ungár Péter (LMP) és V. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) nem igényelt üzemanyagkártyát.

A teljes lista a Blikk cikkében található

Szólj hozzá!

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.

Csődvédelmi eljárást kezdeményezett az ADA

A magyarországi működés jelenleg zavartalan.

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.