A Szolnok edzője a Falco elleni meccs előtt: a színház után remélem, most már egy kosárlabdameccsre készülünk

Vágvölgyi Bálint 2021-05-20 19:11:00
Gasper Potocnik nem finomkodott.

Az keddi, szombathelyi meccsen kiállított Marjan Cakarun nélkül lép pályára hazai környezetben a Szolnoki Olajbányász a finálé harmadik összecsapásán. Az előző mérkőzésen a Falco 99-73-ra tudott győzni. A mérkőzés előtte a két edző a BB1.hu, kosaras szakportálnak nyilatkozott.

Gasper Potocnik, a Szolnoki Olajbányász vezetőedzője: A színház után remélem, hogy most már egy kosárlabdameccsre készülünk. Mi ezt tesszük. Holnap újra mindent ki fogunk adni magunkból, megpróbálunk sok energiával játszani, majd meglátjuk, hogy ez elég lesz-e a sikerhez. Tudom, hogy a szurkolóink mögöttünk lesznek és hatodik emberként támogatnak majd minket. Kötelességünk lesz a lehető legjobban harcolni a klubért és a szurkolóinkért.

Gasper Okorn, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vezetőedzője: A harmadik mérkőzés következik a döntő párharc során, mely egy új fejezet lesz. Szerintem minden egyes meccs különböző, de egy biztos, hogy holnap a szolnoki arénában kemény találkozó vár ránk. Döntő van és megértem, hogy egyre nagyobb szerepet játszanak az érzelmek és szerintem ez normális, hiszen egy finálé során ez megszokott. Ahogyan az elmúlt két találkozó is kiélezett volt, úgy a harmadikon is erre számítok. Biztos vagyok benne, hogy a hazai csapat pár taktikai változtatást véghez vitt, de mi inkább saját magunkkal foglalkoztunk ebben a pár napban és meglátjuk, hogy mi lesz holnap.

Szólj hozzá!

A győrszentiváni önkéntes tűzoltók is bekapcsolódtak a szúnyogmonitorozásba

A program segítségével pontosabb képet kaphatnak a környéken élő szúnyogfajokról, ami a hatékonyabb és környezetkímélőbb védekezést is segítheti.

Csinger Márk távozik Győrből, a holland élvonalban folytatja pályafutását

A 23 éves válogatott középhátvéd négy évre írt alá az FC Groningenhez, miután az ETO-val tavasszal magyar bajnoki címet szerzett.

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelőhöz kerülnek az MCC ingatlanjai

Egy külön portfóliókezelő társaság dönt majd a székházakról. Akár el is adhatják őket.

Jól vizsgázott az új rendszer: már 85 győri belvárosi üzlettől viszi el a csomagolóanyagot a GYHG

Egy hónap alatt több mint egy tonna műanyag-, papír- és fémhulladéktól tehermentesítette a belvárost az új szolgáltatás.

Hamarosan bor, zene és nyár végi hangulat költözik a Dunakapu térre – nyakunkon a Győri Bornapok

Augusztus 27. és 29. között 15 borvidék 45 pincészete, borlovagrendi felvonulások és három estén át koncertek várják a közönséget Győr belvárosában.

FONTOS: három napra lezárják a Zöld utcát Győrben - újabb fontos szakaszához érkezik a Fehérvári úti csomópont fejlesztése

Augusztus 26. és 28. között építik be az aszfalt kopórétegét, a 81-es főúton csak egyenesen lehet majd haladni, két napon pedig a buszokat is elterelik.

Szombathelyen járt csütörtök délután Lázár János

A Fidesz helyi irodájában tartott eligazítást.

Elapadtak Bozsokon az ivóvíz források

Lajtoskocsival kezdenek el vizet szállítani.

Tegye fel a kezét aki meglepődött: jogsértő volt, hogy Rogánék politikai propagandára használták a vakcina-regisztráció e-mail címeit

Az oltással kapcsolatos információk mellett, az Orbán-kormány éveken át politikai üzenetekkel is bombázta őket.

Az Orbán-rendszer családbarát politikája: Magyarország az uniós sereghajtók között, már Bulgáriában is magasabb a nettó átlagjövedelem

A kétkeresős, kétgyermekes magyar családok jövedelme is az EU legalacsonyabbjai közé tartozik, miközben az elmúlt tíz évben szinte teljesen eltűnt a magyar előny Romániával és Bulgáriával szemben.

Cseh védelmi ipari óriás száll be a győri Rábába, a 4iG eladhhatja a vállalat több mint egyharmadát – ezzel új lendületet kaphat a Gidrán-gyártás is

A CSG Defence közvetve csaknem 37 százalékos részesedést szerez a győri járműipari vállalatban, amely a tervek szerint a Tatra katonai járművek és a Gidránok gyártásába is bekapcsolódhat.

Elindulhat a győri elővárosi vasúti közlekedés fejlesztésének előkészítése

Kormányhatározat született a régóta tervezett beruházásról, amely új lehetőséget teremthet Győr és a környező települések közösségi közlekedésében.

Vitézy Dávid: augusztus végén indul a kőszegi intermodális csomópont kivitelezése

3 év után végre funkciót kaphat a sehova sem vezető híd.

Államalapítás: koszorúzás, népi játszóház és családi programok várják a győrieket augusztus 20-án

A Szent István-napi ünnepség a Bécsi kapu téren kezdődik, majd a Radó-szigeten kézműves foglalkozásokkal és népi játékokkal folytatódik a program.

Méltatlan kabaré: az a Fidesz–KDNP nem tekinti legitim államfőnek Baka Andrást, amelyik plágiumbotrányban elveszítette anno Schmitt Pált, majd a kegyelmi ügyben Novák Katalint 

A volt kormánypártok most 1956 méltó örökségéről beszélnek, de idézzük csak fel, hogy mit mondott két éve a témában a tévedhetetlen(?) Orbán Balázs. 

TNT-nagykoncerttel, vízi programokkal és fáklyás felvonulással jön a Pinnyédi Hídpiknik Győrben

Augusztus 19-én hatodik alkalommal rendezik meg a családi programot a Rábca partján, a régi pinnyédi hídnál – valamennyi program ingyenesen látogatható.