Rongyos 1000 eurót kaptak összesen a győri polgármesterrel szexelő csajok

Nagy Donát 2021-05-17 08:43:00
A tanúvallomások szerint szó sem volt előre megbeszélt szexről, de nyilván illendő volt kifizetni őket.

A Borkai-sztori eddig ismeretlen részleteit osztotta meg a HVG, amelyben a tanúvallomásokat és dokumentumokat dolgozta fel a lap. A cikkből többek között az is kiderül, hogyan érkeztek a szexparti résztvevői, kik szervezték, hogyan készülhetett az ikonikus felvétel, majd miként csúszott ki Borkaiék kezéből az irányítás.

A cikk szerint összesen 4 lány utazott le a mulatozókhoz , akik bár ismerték már egymást, de a csapatot fuvarozó nővel akkor találkoztak először. 

Amikor a kocsi beért a horvát kisvárosba, a nő hívta is a szervezőt, aki egy parkolóba irányította őket, ahová értük ment. Ő volt Rákosfalvy Zoltán, egy prominens győri ügyvéd [...]. A parkolóból a nők már Rákosfalvyval együtt mentek el a kikötőhöz, ahol egy gyönyörű, háromszintes katamarán fogadta őket és Rákosfalvyval együtt hat férfi

- írják, majd azt is hozzáteszik, hogy

a nőknek nagyon tetszett a hajó.

A rájuk váró 6 férfi mindegyike a győri vállalkozói elit krémjéhez tartozott. Rákosfalvy Zoltán mellett egy ismert győri milliárdos nagyvállalkozó, János, valamint Győr első embere, Borkai Zsolt akkori fideszes polgármester, olimpiai bajnok tornász is készült a közös kirándulásra. A “győri polip” - merthogy sokan így nevezték a triumvirátust - egyébként a Fidesz-KDNP politikai segítségével a megelőző években majdnem mindent behálózott az iparűzési adó miatt gazdagnak számító nyugati városban.

A cikk szerint a nőket meglátva Ervin, a szorgos vállalkozóként ismert győri vendéglátós értetlenkedett, hogy mi szükség a hoszteszekre, de Rákosfalvy erre csak annyit mondott neki:

jó buli lesz.

A kihajózás után aztán be is indult a parti, és Borkai Zsolt mellé odaült két lány, akik ekkor már nagyon közvetlenek voltak.

Zsoltra kifejezetten nyomultak a lányok

- hangzik el az egyik résztvevőtől a kihallgatásakor.

Sőt, Borkai a vallomásában úgy emlékezett vissza, hogy a nők azt mondták:

ha gondoljuk, akkor többet is akarhatunk, de ennek ára is van... úgymond felajánlották a szexuális szolgáltatást.

A vendéglős Ervinnek viszont nem tettek ajánlatot, de János is kimaradt a buliból, mert korán elment aludni az alsó szintre.

A lányok több felvételt és szelfit is készítettek az éjszakáról, amin bár ők is jól érezték magukat, de később ki is fizették őket.

Fejenként pár száz eurót fizettünk be és emlékezetem szerint 800 vagy 1000 euró volt a lányok összköltsége

- zárja a pikáns részleteket a cikk.

Az orgián készült felvételek még a 2019-es önkormányzati választások előtt kiszivárogtak, így a történetet az egész ország megismerhette. Az őszi voksoláson Borkai Zsolt (Fidesz-KDNP) újra megkapta a győri választók bizalmát.

Szólj hozzá!

Ismét közel ötezer elsőévest vett fel a győri Széchenyi István Egyetem - több szakon jelentősen emelkedtek a ponthatárok

A tavalyi rekordév után idén is csaknem 4700 hallgató nyert felvételt a győri intézménybe. 

A Vasi turisztikában ismert Spilenberg Andrea lesz ideiglenesen a Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője

Augusztus 1-tól december 15-ig szól a megbízatása. A végleges vezetőt pályázaton választják ki.

Technológiai fejlődés a raktározásban: A jövő tárolási megoldásai

Gondolt már arra, hogy milyen nagy átalakulások zajlanak manapság a raktározás terén? A technológia és a logisztika, különösen a raktározási megoldások területén lenyűgöző fejlődést mutatnak.

Minden korábbi rekordot megdöntve szeptemberben összesen 13 ezer 723 új hallgató kezdheti meg felsőfokú tanulmányait az ELTÉ-n

A tavalyinál 1140-nel több gólyát vett fel, így idén is az egyetem történetének legmagasabb felvételi létszámát érte el.

Részletfizetéssel is megvehetők a Sziget 2026 jegyei

Magyar BNPL-szolgáltató lett a Sziget részletfizetési partnere

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 3. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat harmadik része azt vizsgálja, hogyan lehetne a Tisza programjaiban szereplő kulturális, önkormányzati, civil és közösségi célokból valódi közművelődési szakpolitikát építeni.

A felsőoktatási ponthatárok kihirdetése után Győrben és Szombathelyen is drágulhatnak az albérletek

Az ingatlanpiaci szakértők szerint akár 5 százalékkal is emelkedhetnek a bérleti díjak az egyetemvárosokban, ahol a hallgatók és a munkavállalók ugyanazokért a lakásokért versenyeznek.

Öt munkatársat rúgtak ki a Vas Népétől

Köztük a Fidesszel nyíltan szimpatizáló Tömböly Ágnest is. Egy újságíró maga mondott el.

Pintér Bence összeszedte a tíz legfontosabb ügyet, amelyben szerinte még nem született végső elszámolás

A győri polgármester szerint több ügy már a hatóságok előtt van, a folyamatok lassúsága azonban nem jelenti azt, hogy az önkormányzat elengedte volna őket.

Keresik Győr legfinomabb nyári édességét: elindult a „Győr Fagyija 2026” pályázat

Hagyományos és mentes kategóriában is várják a győri cukrászdák és fagylaltozók jelentkezését, a végső győzteseket a közönség választja ki.

Biciklivel a Zrínyi utcai lezárásnál: olvasói kérdésre válaszolt a győri Útkezelő

A Zrínyi utca felújítása miatt a kerékpárosoknak egy rövid szakaszon a járdát kell használniuk, az Útkezelő szerint a KRESZ ezt ilyen esetben lehetővé teszi.

A Forma-1-es Magyar Nagydíjon mutatja be fejlesztéseit a Széchenyi István Egyetem

A győri intézmény az egyetlen magyar egyetemként önálló kiállítóként lesz jelen a Hungaroringen.

Egy napra leáll a melegvíz-szolgáltatás a győri távhős lakásokban

Július 29-én karbantartás miatt csaknem egész nap szünetel a szolgáltatás Győr teljes távhőkörzetében.

Pintér Bence aláírta a belépési nyilatkozatot: Győr kezdeményezte csatlakozását a Magyar Önkormányzatok Szövetségéhez

A polgármester szerint új érdekképviseletre van szükség az önkormányzatok számára.

Mit érdemes tudni az argentin Petit Verdot kapcsán?

Ahogy az ősz megérkezik és a napok rövidülnek, mindannyian vágyunk egy kis melegségre és kényeztetésre.

Fogatok, családi programok és lovas hagyományok – szombaton Győrszentivánra várják az kikapcsolódni vágyókat

Egész napos fogathajtó verseny, gyermekprogramok és önkéntes lehetőség is várja a látogatókat július 25-én.

8 közterületen viselkedni nem tudó embert állítottak elő Szombathelyen

A vasútállomás környékén is szétnéztek a rendőrök.

Patkányt videóztak a szombathelyi kórházban

Valóban elborzasztó látvány, de ezer meg egy oka lehet, hogy egy rágcsáló beszökik egy épületbe.