Íme az ország legrusnyább körforgalma

Bazsó Bálint 2021-05-17 10:11:04
Az érdi nyertesnek ezúton is gratulálunk.

Valami oknál fogva évről évre megrendezik az "Év körforgalma" versenyt, amire valami oknál fogva még szavazatok is érkeznek. 

Így történt ez idén is, ezúttal a pápai "MIG-es" körforgalom győzött, és bár a körforgalmak kinézetében nem vagyok túlságosan nagy szakértő, azért erre még mi is azt mondjuk, hogy rendben van. 

Pápán van az ország legmenőbb körforgalma

MiG-21-es vadászrepülőgép egy körforgalomban Pápa határában. Az 1971-ben gyártott katonai gépet a honvédség pápai bázisán használták. Ezek szerint mégiscsak van helye a kamerának a kórházban Az orosházi kórház dolgozóit és betegeit a jelek szerint nem zavarta, hogy felvétel készült ott. De akkor a kormányfüggetlen sajtó miért van kitiltva az egészségügyi intézményekből?

Nem úgy, mint a körforgalmak idei citrom-díjasa, az érdi Szovátai út - Lőcsei út kereszteződésében található körforgó, aminél szakadtabbak nem is nagyon találhatnánk az országban.

A műanyag terelőelemekből összetákolt körforgalom valójában a végleges állapot, vagyis az lett: a környéken élők már évek óta kerülgetik az egyszerű, sallangmentes, cserében igénytelenül randa forgalomtechnikai eszközt.

Talán nem is lehet kérdés, hogy az általunk indított, majd azon nyomban le is zárt szavazás idei győztese az érdi helyszín. 

Szólj hozzá!

Egy klímaberendezés mögé rejtettek több mint négyezer doboz cigarettát - a GYMS megyei NAV kutyáját azonban nem tudták becsapni

A pénzügyőröknek gyanús lett a szinte üres furgon, végül 4550 doboz bolgár zárjegyes cigaretta került elő a padló alól.

Próbáld ki az egyedi vászontáskát: stílus és környezettudatosság

Mindannyian szeretnénk valami újat, valami személyeset, ami igazán tükrözi a személyiségünket. És ha már a mindennapi bevásárlásról van szó, miért ne lehetnénk divatosak?

KSH: 764 ezer forintra nőtt a bruttó átlagkereset májusban

A nettó átlagkereset meghaladta az 535 ezer forintot, a reálbérek pedig 9 százalékkal emelkedtek egy év alatt.

Új szolgálati autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ

A Versenyképes Járások Program támogatásával beszerzett jármű a sürgős gyermekvédelmi beavatkozásoknál és a 34 településen dolgozó szakemberek mindennapi munkájában is segítséget nyújt.

Már nem Kondora Bálint a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke

Június 15-én jegyezte be a bíróság a változást.

Határérték alá csökkent az azbeszt kiporzás a szombathelyi Oladi Plató közelében

Négy helyen végzett mérést az önkormányzat: a Síp utcában két helyen a Sáfrány és a Márton Áron utcában. A kormány a héten dönthet az azbeszt-helyzet kezeléséről.

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.