Az SZKKA elnöke, Pődör Zoltán és családja utazott abban az autóban, ami lezuhant az M1-es autópályáról

Farkas Bazsi 2021-05-17 16:29:00
A sérülteket a kórházban ápolják.

Súlyos balesetről adtunk hírt ma reggel.

Lezuhant egy személyautó az M1-es autópályáról Győrben, és a tetejére borulva a Királyszéki úton állt meg. A győri hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járművet. A balesethez a mentők is kiérkeztek - írtuk a katasztrófavédők információi alapján.

Fotók: police.hu

 A police.hu megemlíti azt is, hogy a rendelkezésre álló adatok szerint egy 44 éves szombathelyi férfi közlekedett Mosonmagyaróvár felől, Tatabánya irányába személygépkocsival. Haladása során járművével a nedves útfelületen megcsúszott, majd a szalagkorlátot ledöntve, az autópálya-felüljáró alatt átvezető út melletti területre zuhant. Az autóban utazó három ember megsérült, őket a mentők kórházba vitték. 

Több forrásból úgy értesültünk, hogy az autó sofőrje a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia ügyvezetője, Pődör Zoltán volt. Az autóban pedig felesége és kisebbik lánya utazott vele. 

Fotók: Vágvölgyi Bálint

Próbáltuk telefonon elérni Pődört, de eddig nem jártunk sikerrel.

A mentőkhöz fordultunk, hogy a sérültek állapotáról bővebb információt kapjunk. Amint választ kaptunk, cikkünket frissíteni fogjuk.

Frissítés:

Az Országos Mentőszolgálattól megtudtuk, hogy három mentőegységet riasztottak a baleset helyszínére. A baleset következtében egy fő könnyebb és két fő súlyos sérülést szenvedett, ellátást követően stabil állapotban kórházba szállították őket.

Szólj hozzá!

„Úgy fogjuk kezelni, mintha ott sem lenne” – a TISZA Párt nem tekinti képviselőnek Ágh Pétert

Magyar Péter szerint „kamu induló” torzíthatta a választás eredményét Vas megyében.

Megvannak a TISZA-kormány első miniszterei 

Hét tárca vezetőjét ma megnevezte Magyar Péter a frakcióülés után.

Szombathelyen is választási csalás gyanúja miatt nyomoz a rendőrség

A Normális Élet Pártja Vas1-es jelöltjénél merült fel, hogy nem volt minden jogszerű az ajánlások gyűjtésénél.

Hogyan hat a vérplazmaadás a szervezetre?

Fontolja meg, hogy a vérplazmaadás milyen mértékben befolyásolhatja a saját egészségét és akikre valóban hatással lehet, azok életét.

Magyar Péter: 16 minisztériummal áll fel a TISZA-kormány

A TISZA frakció egyhangúlag támogatta Forsthoffer Ágnes és Bujdosó Andrea jelölését is.

Mézeskalács, akt-művészet és kőtár – régi-új programokkal vár a Rómer Múzeum

Tárlatvezetések, kiállításmegnyitó és újranyitó helyszín is szerepel a heti kínálatban.

Előkerült Vámos Zoltán, neki is lefőtt a kávé

A főispán végre tisztázta, hogy a kampány alatt fizetés nélküli szabadságon volt. Most érzelmes posztban búcsúzik eddigi feladataitól.

Forsthoffer Ágnest jelöli házelnöknek a TISZA Párt

Komoly pozíciót adna női kézbe Magyar Péter. 

Átépítik a Fehérvári út egyik legproblémásabb csomópontját Győrben

Négy hónapig tartó munkával bővítik a Zöld utcai kereszteződést, a cél a torlódások megszüntetése.

„Magyarországnak járnak az uniós ezermilliárdok” – Brüsszellel kezdett egyeztetéseket a TISZA Párt

Magyar Péter szerint a választói felhatalmazás után az első lépések már megtörténtek az uniós források hazahozatalára.

Fekete Dávid jogköröket adna vissza Pintér Bencének a győri közgyűlésben 

Adódik a kérdés: miért kellett anno megfosztani ezektől a városvezetést. Ez most annak a bizonyos fagyinak az esete lenne? 

Ágh Ernő: “A fiam talpig becsületes ember.”

Nyilatkozatot kértünk Ágh Péter édesapjától, aki szintén politikus. Előbb válaszolt a kérdéseinkre, majd azt mondta visszavonja nyilatkozatát. 

Ágh Péter: “Ellenfeleink válogatott rágalmakkal próbáltak besározni minket az elmúlt hónapokban.”

A Vas Népének küldött nyilatkozatot a csalással vádolt fideszes parlamenti képviselő. Szerinte minden választó időben informálódhatott a jelöltekről.

Egyelőre néma maradt Ágh Péter, nem örül választási győzelmének a mindig up to date Facebook-oldalán

Nem sikerült elérnünk telefonon sem a képviselőt, sem pedig a titkárát.

Magyar Péter: Ágh Péter csalással nyert. Nem ismerjük el legitim képviselőnek!

A TISZA elnöke felszólította a fideszes képviselőt, hogy ne vegye fel a mandátumát, és ezzel legyen új választás a választókerületben.

Nem sikerült fordítania Strompová Viktóriának, Ágh Péter nyert Vas02-ben

258 szavazat lett a különbség. A “kamu” Magyar Péter 909 voksot kapott.