A Celldömölk és Mersevát közötti buszbaleset áldozatainak 11 éves lánya a netről tudta meg, hogy meghaltak a szülei

ugytudjuk.hu 2021-05-08 09:31:00
Egy jegyespár hunyt el a balesetben.

Csütörtök délután halálos baleset történt a 834-es főút 23-as kilométerénél, a Vas megyei Celldömölk és Mersevát közötti szakaszon, amikor egy személyautó egy busszal ütközött össze. A balesetben a személyautó vezetője és utasa is olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

A Blikk most azt írja, egy jegyespár hunyt el a balesetben, Gábor és Melinda után egy 11 éves kislány maradt árván.

– A digitális oktatás miatt a kislányuk a celldömölki otthonukban maradt az édesanyja testvérével, amikor a szülei elindultak hozzám Nemesszalókra. Rendszeresen átjártak, de most az orvoshoz is beugrottak. Miután elbúcsúztak, a kis Kiara próbálta őket hívni, de nem vették fel neki a telefont. Aztán ahogy az interneten olvastunk egy cikket, hogy egy Audi balesetet szenvedett a közelben, a másik gyerekemmel azonnal a helyszínre siettünk – mondta a Blikknek Gábor édesanyja, Mónika, aki hozzátette, az unokája, a kis Kiara is elolvasta a cikkeket, így ő az netről tudta meg, hogy szülei meghaltak.

A buszon 15-en utaztak, közülük ketten súlyosan, 12-en pedig könnyebben sérültek meg.

Szólj hozzá!

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.

Akciósan kapja a közterületet az egyházmegye Kőszegen

Korábban fizetniük sem kellett a templom felújítások miatt foglalt területek után.

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

Napközben fagypont fölött lesznek a maximumok.

Olyan dunaszerdahelyi szervezet kapott 159 millió forintos támogatást a magyar államtól, aminek még honlapja sincs

Miközben a felvidéki magyar jogsérelmekben nincs előrelépés, a pénzosztás olajozottan működik.

Digitálisra vált a bérletes parkolás Győrben

Január 5-én indul az értékesítés, az árak nem változnak.

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.