Különös fickók sündörögnek Czeglédy Csaba országgyűlési képviselőjelölt szombathelyi lakása körül

ugytudjuk.hu 2021-04-21 10:00:00
A sokat emlegetett, a nyilvántartási rendszerben nem létező rendszámmal ellátott Mazda is a környéken ólálkodik.

A héten posztolt arról Czeglédy Csaba (független) szombathelyi önkormányzati képviselő, és a DK országgyűlési képviselőjelölt-jelöltje, hogy egy különös, Mazda típusú személygépkocsi követi őt. A különös jelzőt azért illik használni, mert a rendszáma a járműnyilvántartás szerint nem is létezik. Emiatt Czeglédy egyébként a rendőrséghez is fordult.

A mai poszt szerint azonban nem csak autóval követik az ellenzéki politikust ismeretlenek, hanem a lakása körül is sétálgatnak idegenek.

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

Bár legfrissebb információim szerint a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat az üzembentartója a PRT-076 rendszámú sötétkék színű Mazda 3 típusú gépkocsinak, amivel a napokban követni próbáltak, mégis bízom benne, hogy ez nem igaz, és valakik “csupán” hamis rendszámot használtak.

A rendőrség a feljelentésem alapján mindenesetre elrendelte a nyomozást.

A hétfői posztom után többen megkerestek a lakókörnyezetemből, és megosztották velem a házunkat figyelő idegenekről készített képeiket. Egy kedves idős úr nemcsak lefotózta, még a rendszámát is felírta a feltűnően várakozó Mazdának.

Pár képet megmutatok Nektek, így láthatjátok a ház körül sündörgőket, a padon ücsörgőt, és a rám váró Mazdát.
Persze továbbra is lehet, hogy mindez csak a véletlen műve.

Ha nem, és mégis a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat budapesti munkatársai élvezték egy kis időre Szombathely vendégszeretetét, nagy bajban van kis Hazánk, hiszen kutyájukat békésen sétáltató nyugdíjasok is észrevétlenül lefotózták őket.

- írja a bejegyzésében Czeglédy Csaba.

Ha valóban a titkosszolgálat követi az ellenzéki politikust, akkor vélhetően nagyon kikapnak majd az ügynökök a lebukás miatt, és embert, illetve autót cserél majd a szakszolgálat. Ha pedig erről szó sincs, csak puszta véletlenekről van szó, akkor kicsit túlzásba vittük az akciófilmeket.

Szólj hozzá!

Ma van a család nemzetközi világnapja

A legfontosabb egység az életünkben, de vajon kinek mit jelent?

Idén is a Paks nyerte a Magyar Kupa döntőjét

Büntetőpárbaj végén fricskázták meg újra a Ferencvárost.

Vádemelési javaslatot tett a rendőrség a szombathelyi zebrás kettős gázolás ügyében

Maradandó fogyatékosságot eredményező közúti baleset gondatlan okozása vétség miatt folytattak büntetőeljárást.

Danny Van Poppel nyerte a Tour de Hongrie győri befutóját

A 100 éves verseny első szakasza az ETO Parkban ért célba, Pelikán János a legjobb magyar.

Kitüntették a mentők Ágh Pétert

Az indoklás szerint a képviselő példaértékűen támogatta a mentők munkáját és fejlesztéseit.

Győrszentiváni siker! Újra nyitva a Lakossági Információs Iroda

Hat hónapnyi herce-hurca után újra lehet helyben intézni egy csomó mindent. 

Mennyire ismerjük a testünk működését?

Időről időre helyet kapnak a hírekben olyan betegségek, állapotok, amelyek az adott ország lakosságának jelentős részét érintik.

Veréssel fenyegettek meg egy szombathelyi önkormányzati képviselőt

A képviselő kitiltotta a férfit a szociális bérlakásokból, emiatt akart rá kezet emelni.

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.