Czeglédy Csaba feljelentést tett az őt követő Mazda miatt

Fehér Buda 2021-04-20 10:37:00
A hivatalos nyilvántartás szerint a kocsin lévő rendszám nem került kiadásra Magyarországon.

Tegnap számoltunk be arról, hogy Czeglédy Csaba szombathelyi önkormányzati képviselő arról ír a Facebook-oldalán, hogy a napokban „több idegen szervezetten figyeli a házat”, ahol lakik, majd amikor elindult otthonról autóval, még követték is. „Azonban mivel helyismerettel nem rendelkeztek, könnyedén mögéjük kerültem, így a mellettem ülőnek sikerült lefényképeznie az autót” – írja a politikus. Czeglédy ezután lekérdezte a rendszámot az ügyfélkapun keresztül, de kiderült, hogy a hivatalos nyilvántartás szerint a Mazdán lévő rendszám nem került kiadásra Magyarországon, ebből Czeglédy arra következtetett, hogy a titkosszolgálat autóját csípte el a háza előtt.

A szombathelyi képviselő a tegnapi posztja után aztán ma egy újabb megosztás tett közzé az oldalán, ebben arról számol be, hogy annak érdekében, hogy kiderüljön, hamis volt-e vagy sem a rendszám azon a sötétkék Mazda 3 típusú gépkocsin, amivel követni próbáltak,

tegnap feljelentést tett a Szombathelyi Rendőrkapitányságon.

 

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

 

Czeglédy a feljelentésben többek közt azt írja, "bár fedett akcióhoz használnak a szolgálatok olyan rendszámokat, amelyek sajtóinformációk szerint nincsenek bent a hivatalos nyilvántartásban, nem feltételezem, hogy én, aki teljesen amatőr vagyok ezen a területen, olyan embereket leplezek le pár perc alatt, akik azért kapják – többek között – a fizetésüket az államtól, hogy ne lepleződjenek le.”

A szombathelyi politikus tegnapi posztja után mi is megpróbáltuk lekérdezni a rendszámot, és ugyanarra az eredményre jutottunk, mint Czeglédy.

 

Szólj hozzá!

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?

Százmilliós támogatás a győri sportnak – startol a Magvassy Mihály-program

Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.

Műkörmös, borostás, műszempillás férfit látott fizetni a sárvári Lidlben az egyik helyi fideszes önkormányzati képviselő

Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender veszélyes. 

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.

Most bárki beleszólhat az új klímatörvénybe – kerekasztal-beszélgetést tartanak a témában Győrben

Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.

Húsz év után emelik a szociális támogatásokat Győrben

A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.

Kizárja az unió Magyarországot az érzékeny egyeztetésekből – a diplomaták bizalmi válságról beszélnek

Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak. 

Illés Károly a választási bizottságnál panaszolt be egy viccet

Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.

Elhunyt Farkasházy Mimi

A Hócipő főszerkesztője 78. születésnapja után pár órával halt meg.

Hol parkoljunk a Liszt Ferenc repülőtér közelében?

Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.

„Nem elég emlékezni, igazságot is kell szolgáltatni” – Pintér Bence a győri zsidó múlt sötét fejezeteiről beszélt

A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.