Az SZKKA szerződést hosszabbított Marosán György vezetőedzővel

Vágvölgyi Bálint 2021-04-05 18:40:47
További két évig irányítja a szombathelyi kéziseket.

A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia NB I-es csapatának vezetőedzője, Marosán György meghosszabbította szerződését és további két szezonra írt alá a klubhoz - olvasható az SZKKA hivatalos honlapján. Marosán 2018-ban érkezett Szombathelyre és első idényében veretlenül juttatta fel a csapatot a másodosztályból az NB I-be. Az irányításával az előző, csonka szezonban az élvonal meglepetéscsapataként maradtak bent a szombathelyiek a K&H Ligában.

– Jelenleg a harmadik szezonomat töltöm Szombathelyen, amely alatt szép sikereket értünk el, nagyon sok pozitívum ért ebben a három évben. Döntésemet nagyban befolyásolta a szurkolók szeretete, a klubnál lévő rendezett feltételek, valamint a játékosaim iránt érzett elkötelezettségem. Szombathely városát nagyon megkedveltem, érzelmi kötődésem megkérdőjelezhetetlen, így könnyen sikerült a folytatás mellett döntenem. Megtiszteltetés egy ilyen történelmű város sportcsapatát az első osztályban irányítani. Köszönöm a bizalmat mindenkinek, ahogy eddig, úgy ez után is minden nap azon fogok dolgozni, hogy méltó maradjak erre a bizalomra, és hogy sok büszke és örömteljes pillanatot okozzunk támogatóinknak. Örömteli, hogy az itt töltött időm alatt mennyi fiatal játékos mutatkozhatott be a felnőttek között akár az NB I-ben is. Szeretnénk a jövőben is lehetőséget biztosítani a tehetségeinknek – nyilatkozta Marosán György. 

Szólj hozzá!

Magyarország úgy válik egyre szárazabbá, hogy közben alig csökken az éves csapadék mennyisége

Az ország fele már most egy melegebb klímaövbe került, 2040 után pedig Magyarország kétharmadán a mainál szárazabb éghajlat lehet jellemző.

Elárverezik a sárvári kisposta épületét

54 millió 229 ezer forint a kikiáltási ára.

Természetes megoldások a mindennapi magabiztosságért

Egyre több férfi kutat megbízható megoldások után, amelyek támogatják a teljesítményüket a mindennapok során.

17 karneválozót kellett a hétvégén kórházba vinni Szombathelyen

Összesen 30 ember kellett ellátniuk a mentőknek.

Lesz mit meggyónni: templomok vörösréz ereszcsatornáit lopták el a Szigetközben

A három férfi közül ketten fiatalkorúak, az ügyészség javítóintézeti nevelést indítványozott velük szemben.

Mindössze három szabálysértés miatt kellett intézkedniük a rendőröknek a Savaria Karneválon

Egy, a lezárt területen bekövetkezett közlekedési balesetnél azért kellett helyszínelniük.

Előbb eljátszotta, hogy átutalta a pénzt, majd egyszerűen ellopta a sértett telefonját egy férfi Győrben

A vádlott még egy hamis jogosítvánnyal is megpróbálta meggyőzni az eladót, végül egy 290 ezer forint értékű telefont és fülhallgatót vitt el.

Dragomán Györgytől Varró Dánielig – új évaddal folytatódik a Kalamáris Győrben

Hat ismert alkotó érkezik a Győri Filharmonikus Zenekar irodalmi-zenei sorozatába, amely szeptemberben indul újra a Zichy-palotában.

Időtálló és praktikus megoldások fém kerti tárolók formájában

A fém kerti tárolók alapvetően átalakíthatják a kertünkben uralkodó rendetlenséget.

Magyar Péter jelenti: kritikus napok jönnek Paksnál, centiken múlhat az atomerőmű két turbinájának működése

Bárkákat süllyesztenek a Dunába, fenékküszöb épül, és a Ráckevei-Soroksári Duna-ágból is vizet engednek a folyóba – a miniszterelnök szerint a kedd és a szerda lesz a legnehezebb.

KÁNIKULA: augusztus végéig maradhatnak a hűsítőpontok Győrben, a szociális intézményekhez is jutott palackozott víz

Pintér Bence kezdeményezte az ideiglenes hűsítőpontok további működtetését, közben több mint 1300 palack vizet szállítottak ki a város szociális intézményeibe.

Napozóágy választás okosan: így alakíts ki kényelmes pihenőhelyet a kertben

A kert, a terasz vagy akár egy nagyobb erkély is könnyen az otthon egyik legkedveltebb részévé válhat, ha megfelelően alakítjuk ki.

Nem áll le a vizsgálat: több győri útszakaszon is azbeszttel szennyezett kőzúzalék jelenléte valószínűsíthető

Az Útkezelő szerint az ép aszfaltburkolatok jelenleg nem jelentenek kiporzási kockázatot, Győr ugyanakkor szigorúbb országos szabályozást kezdeményez az ügyben.

A győrszentiváni önkéntes tűzoltók is bekapcsolódtak a szúnyogmonitorozásba

A program segítségével pontosabb képet kaphatnak a környéken élő szúnyogfajokról, ami a hatékonyabb és környezetkímélőbb védekezést is segítheti.

Csinger Márk távozik Győrből, a holland élvonalban folytatja pályafutását

A 23 éves válogatott középhátvéd négy évre írt alá az FC Groningenhez, miután az ETO-val tavasszal magyar bajnoki címet szerzett.

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelőhöz kerülnek az MCC ingatlanjai

Egy külön portfóliókezelő társaság dönt majd a székházakról. Akár el is adhatják őket.

Jól vizsgázott az új rendszer: már 85 győri belvárosi üzlettől viszi el a csomagolóanyagot a GYHG

Egy hónap alatt több mint egy tonna műanyag-, papír- és fémhulladéktól tehermentesítette a belvárost az új szolgáltatás.