Két győri férfi azt állítja, százmilliókkal károsított meg embereket a Megasztár egykori versenyzője

ugytudjuk.hu 2021-03-16 19:39:00
Fekete Dávid önmagát és a családját is nehéz anyagi helyzetbe hozta.

Saját magát, és a családját is nehéz anyagi helyzetbe hozta Fekete Dávid, a Megasztár egykori versenyzője, írja a Blikk. Az énekes a saját bevallása szerint is súlyoz százmilliókkal tartozik embereknek, amelyeket rossz üzleti döntések következtében halmozott fel. A károsultak szerint azonban máshogy szól a történet, két győri férfi a Tények Plusz műsorának meséltek a saját tapasztalataikról. A két férfi azt mondja, Fekete cégeket, magánembereket rántott meg, sőt, még a banki szektor is "húzkodta", több százmilliós tartozásokról van só.

Az egyik győri férfi azt mondja, Fekete Dávid rengeteget hazudott, és több embert is átvert, sőt a férfi állítása szerint az énekes a saját felesége nevére 73 millió forintos hitelt is felvett, amit azóta sem törleszt. A győri férfi pedig még arról is lerántotta a leplet, hogy az információi szerint Fekete néhány héttel ezelőtt autót is lopot, az énekes állítólag eladta a járművét, amelyet másnap visszalopott. 

Fotó: Fekete Dávid / Facebook

Az énekes másik károsultja azt mondja, ő az otthonát veszítette el Fekete Dávid miatt, most a hat hónapos terhes feleségével együtt kell költöznie. A férfi azt mondja, autókat és pénzt is rábízott a megasztárosra, amelyek aztán szépen eltűntek. A győri férfi szerint Feketének már a találkozásuk előtt komoly adósságai voltak, amelyeket ilyen módon akart betömködni. A férfi a Tények Pluszban azt is elmondta, hogy Fekete Facebook-posztjai szerinte csak átverések, és csak a rajongói előtt akar jobb színben feltűnni.

A Blikk néhány napja arról is beszámolt, hogy a lap birtokába jutott egy e-mail, amit egy nyugat-magyarországi autókereskedés írt a többinek, felhíva a figyelmüket arra, hogy „egy győri, becsődölt használtautó-kereskedő, médiában is feltűnő személyiség az ügyeskedéseivel rengeteg autókereskedőt és magánszemélyt jelenleg is megkárosít illetve megkárosított”. Fekete Dávid neve nem szerepel az iratban, de a Blikk informátora megerősítette, hogy az énekesről van szó. A két győri férfi feljelentést tett Fekete Dávid ellen.

Szólj hozzá!

Szombathelyen és Észak-Vasban eddig 6 jelöltet vett nyilvántartásba a választási iroda

Dél-Vasban egyelőre 5 jelölt adta le a szükséges 500 aláírást.

A fáslegelő lett 2026 élőhelye

A fáslegelő olyan őshonos fákkal tarkított gyepterület, ahol a fák egymástól távolabb helyezkednek el, ezáltal koronájuk terebélyes, alattuk pedig a jószág legelése nyomán nincs cserjeszint vagy sűrű újulat.

Amikor a sport valóban összeköt - Lélekmozgató Programot rendeztek Győrben

Érzékenyítés, közösség és közös élmények a Magyar Parasport Napjához kapcsolódva.

Hóeltakarítás helyett féldisznó lógott egy kőszegi munkagép markolójáról

Eddig sem a városgondnokság, sem a polgármester nem válaszolt arra, hogy mi is történt szombaton, amikor 36 centis hóval kellett volna megbirkózniuk.

Egészségügyi PPC hirdetések: Miért fontosak?

Az internet lehetőségei szinte korlátlanok, és az online hirdetések kiemelt helyet foglalnak el ebben.

Lázár János szerint a győri fórumán megjelent tüntetők szarháziak 

Még az a szerencse, hogy a miniszter szerint nem kellene hergelni a kampányban.

Kiléphet az emberiség a biztonságos klímatartományából

Egy friss tanulmány szerint a jelenlegi felmelegedési pálya olyan éghajlati állapot felé visz, amelyhez hasonlót a Föld több tízmillió éve nem tapasztalt.

Vojvoda helyett Váradi került be a férfi kosárlabda-válogatott keretébe

Sérülés miatt nem tud Vojvoda válogatott mezt húzni.

Figyelmetlen kerékpáros okozott súlyos balesetet egy Győr közeli kisvárosban

Motorossal ütközött, aki a baleset következtében maradandó fogyatékossággal járó súlyos fejsérüléseket szenvedett.

Magyar Péter kvázi kimondta: aki nem rájuk szavaz, az a Fideszt tartja hatalomban

Vajon a DK, a Mi Hazánk és a Kétfarkú Kutyapárt magára veszi az üzenetet?

Nem sok mindenben értünk egyet a Győr+ Médiával - de ebben igen

Politikai viták ide vagy oda, a fenyegetés vörös vonal - véleménycikk.

Beruházási mélyponton az ország - ebből egyhamar nem lesz gazdasági fordulat

A KSH friss adatai szerint harmadik éve csökken a beruházások volumene Magyarországon.

Egy apró gesztussal most hatalmas örömet okozhatsz Győrben

Kedves figyelmesség-kampány indult a városi szociális intézményeinek hölgy ügyfeleiért.

Baleset történt a tavalyi győri Szent László napon

Egy gyerek arcába repült egy buzogány feje.

Trametes versicolor: az immunrendszer titkos fegyvere

Bizonyára hallott már a különféle gyógyító gombákról, amelyek hozzájárulnak mind az emberek, mind az állatok egészségének javításához.