Hónapokkal a koronavírus leküzdése után is gyógyszert kell szednie a Mi kis falunk sztárjának

Fehér Buda 2021-02-04 16:55:14
Nagy Sándor vérnyomását rendesen megbolygatta a betegség.

Nagy Sándor még novemberben esett át a koronavíruson, ám a fertőzés leküzdése után is gyógyszereket kell szednie. A Mi kis falunk sztárjának ugyanis magas vérnyomást okozott a betegség, az addig normális 135/80-90-es vérnyomása hirtelen megugrott és 160 lett belőle.

"Soha nem volt gondom ezzel előtte, remélem, ezután sem lesz, de még mindig szednem kell a vérnyomáscsökkentőt, mert az orvos azt mondta, három hónap kell a gyógyszernek, hogy hasson" - mondta a Blikknek a színész. Nagy a karantén alatt alaposan át is gondolta az életét, rájött, hogy változtatnia kell. A járvány előtt előfordult, hogy egy hónapban 38 alkalommal állt a színpadra, ami nem csak testileg, de lelkileg is megviselte. A színész végül arra a döntésre jutott, hogy ezentúl kevesebbel is beéri, és szán időt önmagára is.

Fotó: Nagy Sándor / Facebook

"Nem akarok kiégni és megutálni a munkámat, ezért szántam el magam a változtatásra. Az utóbbi időben többet foglalkoztam azzal, ki vagyok valójában. Fontos hogy az ember őszinte legyen önmagával, ezért előfordul, hogy leülök saját magammal „beszélgetni” és mint egy jó baráttól, megkérdezem, mi a baj, mit rontottam el, mit érzek?" - tette hozzá a Blikknek Nagy. 

A színész a járvány ellenére nemrég újabb fába vágta a fejszéjét, online mutatták be Nagy Sándor első rendezését, a Black Comedy című vígjátékot. "Nem volt egyszerű közönség nélkül a színpadra állítani egy darabot, hiszen még korrigálni sem tudtunk, mert nem volt visszajelzés. Nagyon élveztem a munkát, jó érzés volt, hogy hittek bennem, de hogy lesz-e még dolgom rendezőként, az a jövő zenéje" - mondta Nagy.

Szólj hozzá!

Elfogták a győri férfit, aki Kálmán Olgát zaklatta

Az 53 éves V.Gábort győri otthonában kapták el, miután édesanyja Facebook-profiljáról írt fenyegető üzeneteket a politikusnak.

A lebukás után elkobozták a sümegi fideszes polgármester élettársának hamis érettségijét

Fellebbezésnek nincs helye, de kérhetnek tárgyalást az érintettek.

Trump még mindig nem térhet vissza a Facebookra

A volt amerikai elnök közben el is indította saját kommunikációs platformját.

Rendesen hazavágta a főváros vasúti közlekedését a vihar

Felsővezeték-szakadás miatt több helyen is leállt a vasúti közlekedés.

Kétmilliárdból épít logisztikai raktárat Győrben egy osztrák nagyvállalat

Ezt a Gebrüder Weiss (GW) szállítmányozó és logisztikai cég délkelet-európai régiójának vezetője, Thomas Schauer jelentette be.

Visszavonták a másodfokú riasztást

Az Országos Meteorológiai Szolgálat visszavonta a korábban erős szél veszélye miatt kiadott másodfokú riasztást, így Magyarország területén jelenleg nincs érvényben narancssárga riasztás.

Az FTC nyerte a Győri Audi ETO KC elleni zöld-fehér rangadót

Ez a kilenc gólos vereség a győri csapat bajnoki címébe is kerülhet.

Ősszel lesz az Ünnepi Könyvhét

A járványhelyzet miatt szeptember elejére tolják a könyvvásárt.

Vádemelést javasol a rendőrség Gődény Györggyel szemben

Ha minden igaz, rémhírterjesztésért felelhet.

Kiderült, miért halt meg Fülöp herceg

Sokan azt hitték, hogy az a fertőzés végzett vele, ami miatt kórházba is került.

Letartóztatták Fekete Dávidot

Házkutatás után a rendőrség őrizetbe vette az énekest.

Mai jó hír: Máris "felújítják" a hétéves Groupama Arénát

A kormány május 4-én megjelent rendelete szerint nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű üggyé nyilvánítottak "egy Budapest közigazgatási területén elhelyezkedő" ingatlant - derült ki a legfrissebb Magyar Közlönyből.

Egy magyar sofőr a hajnali, pinkafői baleset áldozata

Az autó áttért a szembe sávba, ahol egy kamion pótkocsijával ütközött.

Mától a Szputnyik vakcinára is lehet időpontot foglalni

Müller Cecília jelentette be az operatív törzs tájékoztatóján.

A jelenlegi Alaptörvényről is kérdezték a diákokat a történelemérettségiben

Athéni demokrácia, középkori építészet és Mátyás uralkodása bukkant fel a középszintű történelemérettségi első, rövid feladatokból álló részében. Az egyik feladat teljes egészében a jelenlegi Alaptörvényről szól.

Pénteken nyitja a kapuit a szombathelyi Weöres Sándor Színház

Ide is csak védettségi igazolvánnyal lehet majd bemenni.

van még itt cikk a témában: