Egy angol férfi a kijárási korlátozások ellenére szervezett egy rave party-t egy templomban

Fehér Buda 2021-02-04 17:50:36
Eléggé lelakták az épületet a bulizók.

Szilveszterkor lett elege egy angol férfinek a kijárási korlátozásokból, ezért úgy döntött, hogy hatalmas bulit csap. A rave party helyszínéül viszont nem semmi épületet választott, a 32 éves férfi az All Saints templomban, East Horndonban hívta össze az ismerőseit. A bulit viszont egészen jól megszervezte, a templom oltárjának helyére felállított egy DJ-pultot, de még fényeket is beszerelt és még hordozható vécéket is felállított.

A bulizók aztán jól lelakták az épületet, a templom fenntartói szerint a party-ban részt vevők betörtek több ablakot is, az elektronikus eszközök kiégették a villanyórát, míg a járművel érkező vendégek feltépték a füvet a templom udvarán, írja a Metro. A rendőrök azonban hosszas ideig nem találták a party szervezőjét, a fordulat akkor érkezett amikor egy 32 éves férfit rablás vádjával letartóztattak a Heathrow repülőtéren. A férfi később saját maga vallotta be, hogy ő hozta össze a gigapartit.

Fotó: metro.co.uk

A bulival viszont megszegte a brit kijárási korlátozásokat, amiért a nyakába varrtak egy 10 ezer fontos, nagyjából 4 millió forintos büntetést. A rendőrség a betöréssel kapcsolatban viszont nem indított eljárást a férfi ellen. A bulizók közül további négy embert letartóztattak, ellenük még vizsgálódnak az angol rendőrök. 

Az esetnek van egy jó oldala is, a britek ugyanis felfigyeltek a jobb napokat látott templomra, aminek a megmentéséért több mint 22 ezer fontot gyűjtöttek össze a hívők. Ebből helyre tudják hozni a parti idején keletkezett károkat, és még egy teljes körű felújításra is futja majd.

Szólj hozzá!

Fegyelmi vétség miatt a Falco elküldte Marchelus Averyt

Már Szegeden sem fog pályára lépni a kosaras.

Szentkirályi Alexandra Körmenden: példátlan és felháborító, hogy Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Helyi ügyekről nem, de Ukrajnáról és Iránról volt szó a Fidesz vasi fórumán.

Egész napos ünnep a Széchenyi téren - programkavalkád várja a győrieket március 15-én

Megemlékezések, családi programok, történelmi előadások, filmvetítések és városi séta is szerepel az idei nemzeti ünnepi kínálatban.

220 centis harcsát fogott Borkai Zsolt

80 kilós vadállattal birkózott meg Győr volt polgármestere.

Magyar állampolgárt nem lehet fenyegetni - Magyar Péter Zelenszkij és Putyin kijelentéseire reagált

A TISZA Párt elnöke szerint sem Ukrajna, sem Oroszország nem gyakorolhat nyomást Magyarországra, az ország szuverenitása nem lehet geopolitikai játszmák eszköze.

Új terveket készítenek a győri Radó-sziget északi részének megújításához

A belváros egyik legfontosabb zöldterülete megújulhat, a koncepciókat tájépítész hallgatók dolgozzák ki.

„Nyisd ki a füled!” - most bárki ellenőrizheti a hallását a győri Richter Teremben

A Hallás Világnapjához kapcsolódva ingyenes hallásszűrő állomást helyeztek el a koncertteremben.

Budai Gyula feljelentést tett a győri nénikkel kiabáló imposztor miatt 

A rendőrség garázdaság vétségének gyanúja miatt nyomoz, de az továbbra sem derült ki, hogy ettől miért lenne tiszás a troll-videós.

Szombathelyi érem az első magyar pizza bajnokságon!

Csapatversenyben kanalaztak be egy bronzérmet a gasztroguruk.

Marton Ferenc: Mint közgyűlési alelnök nem jártam el a győrvári böllérnap 12 millió forintos állami támogatásánál

A disznóölés szüleink, nagyszüleink, a családok tradíciója, családi hagyománya - írta a politikus.

Egyesítették a nyomozásokat a győri Városrendészet ügyében

A Pintér Bence által tett feljelentés nyomán indult ügyet egy másik, már folyamatban lévő büntetőeljárással vonták össze.

Körmenden tart fórumot Szentkirályi Alexandra

A színházban lesz a Fidesz zárt eseménye.

Orbán Viktor: „Magyarország készültségben”

A miniszterelnök szerint a közel-keleti konfliktus miatt erősítették meg a biztonsági intézkedéseket.

Hajtó Péter a mindenkori polgármester jogkörébe adná a győri városüzemeltetést

A független képviselő szerint a jelenlegi rendszer jogsértő lehet, ezért új közbeszerzési eljárást kellene kiírni.

Több győri szervezet is eredménnyel pályázott a Nemzeti Kulturális Alapnál

16 millió forint jut az idei Öt Templom Fesztiválra, de kapott pénzt a Balett, és a Színház is.