Kisiklott egy tehervonat, egy konténer is leborult róla vasárnap a murakeresztúri vasútállomáson, a baleset a személyszállítást nem akadályozza - közölte honlapján a Mávinform.
A műszaki elhárítás hosszabb időt vehet igénybe, de a baleset nem okoz fennakadást a személyszállító vonatok közlekedésében. A kisiklás okait vizsgálják a szakemberek - írta a Mávinform.
A Mávinform Facebook-oldalán közzétett fényképek alapján a konténereket szállító szerelvény több vagonja is a sínekről a peronra csúszott, az egyik konténer pedig a vágányokra borult.
Szólj hozzá!
Programdömping vár a hétvégén Győrben
Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.