Most már csak az engedélyre vár a parkolólemez a győri kórháznál

Pintér Bence 2020-04-01 06:20:00
GYakorlatilag elkészült, a műszaki átadás is megvolt, mégis kell rá várni pár hetet.

Gyakorlatilag teljesen elkészült a győri kórház mellett épülő parkolólemez, a műszaki átadás-átvétel megtörtént, a kivitelező West-Hungária Bau most már csak az eszközeinek elszállításával és a terület kitakarításával foglalkozik – írja a Győr+.

Tulajdonképpen már csak az engedélyre van szükség ahhoz, hogy parkolni is lehessen, erre azonban a lap szerint még pár hetet várni kell.

A Győr+ információi szerint a parkolólemezt ideiglenesen, a használatbavételi engedély megszületéséig körbekerítik, de a Szent Imre út felőli parkolóöblöt nem zárják le, mivel a REHAB RÁBA Kft.-nek és a Megyei Rendelőintézetnek működnie kell, így a bejutás és az árufeltöltés zavartalan maradhat.

Mint korábban írtuk: a kórház mellet 359 férőhelyes, három szintes  parkoló épült, ami 180 hellyel többet biztosít, mint a helyszínt kiszolgáló korábbi parkoló. Ennek köszönhetően minden férőhelyet beleszámítva 601 autóval tudnak majd parkolni a kórházban. Az új parkolólemezben öt mozgássérült parkoló lesz, az épület homlokzata fénycsíkot kap látványossága érdekében. Az önkormányzat a legolcsóbb övezetbe sorolta be a parkolót, így a használata nappal és éjszaka is óránként 100 forintba kerül majd.
 

Szólj hozzá!

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.

Öt templom, öt felekezet, egy közösség – újra megtelik élettel Győr-Újváros

Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.

Győrben is segíthetünk: ismét országos élelmiszergyűjtést szervez az Élelmiszerbank

A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.

Közösen tárgyal az Audival Pintér Bence és Hajtó Péter a péri repülőtér jövőjéről

A Városstratégiai Bizottság döntése alapján ketten képviselik majd Győr érdekeit az egyeztetéseken.

Kósa Roland: Győr biztonsága elképzelhetetlen a tűzoltók és rendőrök munkája nélkül

A TSZV-frakció idén is anyagi és erkölcsi elismeréssel jutalmazza a kiemelkedő szolgálatot teljesítő tűzoltókat és rendőröket.

Súlyosabb büntetést kér a győri ügyészség a lányát zaklató és feleségét bántalmazó férfira

A Győri Fellebbviteli Főügyészség szerint a 12 év fegyház nem áll arányban a férfi által elkövetett bűncselekmények súlyával.

Kártyákra nyomták a Falco játékosait!

Kálmán Lászlóról, Perl Zoltánról, Váradi Benedekről, és Keller Ákosról készültek prémium kosaras kártyák. Van olyan relikvia amiből mindössze egyetlen darab. 

Márciusban tovább csökkent a Győr+ online olvasottsága

Az Ugytudjuk.hu-t négyszer annyian olvassák, mint a győri városi médiát.