Hangfelvételen, hogy rendőrök veréssel fenyegettek egy tüntetőt

Unyatyinszki György 2018-12-14 18:32:00
A járőrkocsiban fojtogathatták.
"Mit mondtam neked, mi? Senki nem látott semmit! Ne gúnyoljál, mert olyat beverek, hogy beszakad a fejed, megértetted?"

- ezt mondták rendőrök egy 444-nek elküldött hangfelvétel szerint az egyik elfogott tüntetőnek, miután a fiatal férfi állítása szerint a földre teperték és a járőrautóban inzultálták, fojtogatták.

A férfi nem tagadta, hogy a csütörtök esti tüntetésen egy gördeszkával leverte egy járőrautó visszapillantó tükrét, ezért fogták el. A portálnak azt mondta, hogy a fojtogatás után jelezni szerette volna, hogy hogyan bántak vele, ekkor már volt lélekjelenléte és bekapcsolta a telefonján a hangrögzítést.

Az inzultálásra utal, hogy az egyik rendőr arról beszélt, úgysincs szemtanú, hogy mi történt vele az autóban, ekkor hangzott el a fenti mondat és a veréssel fenyegetés. A rendőr sorszámára nem derült fény a hanganyagban.

Előállítás csütörtök éjjel

http://www.444.hu https://www.facebook.com/444.hu https://www.instagram.com/negynegynegy/ https://ask.fm/negynegynegy szerk@444.hu

via 444

Szólj hozzá!

Hullik a márvány a homlokzatról, körbe kell kordonozni a győri színházat

Pintér Bence polgármester szerint mostohagyerek volt eddig az épület.

Saját autó nélkül fejezte be politikai karrierjét Hende Csaba

Viszont szombathelyi, budapesti, és balatoni ingatlannal is büszkélkedhet.

Felülvizsgálják a szombathelyi Bartók Béla körúti hidat

Ráfér az átvizsgálás az 1969-ben épült hídra.

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.