Kijavította a Hali stadion feliratát a Kétfarkú Kutya Párt

ugytudjuk.hu 2018-08-12 14:45:00
A Magyar Kétfarkú Kutyapárt észrevette, hogy szombathelyi stadion homlokzatán hibásan szerepel a név, ezért gondoltak egyet és kijavították.

A Magyar Kétfarkú Kutya Párt politikusai - köztük a felcsúti polgármesterjelölt, az Igazi Mészáros László - is részt vettek szombati Haladás-Felcsút mérkőzésen, ahol észrevették, hogy a szombathelyi stadion nevét véletlenül rosszul sikerült feltüntetni a homlokzaton, ezért fogták magukat és kijavították azt.

Így a Haladás Sportkomplexumból végül Haladás Sportkomplexus lett. 

Viszlay Zoltán Fülöpné Pavelkovits Petra Lívia MKKP

A tegnapi Haladás-Felcsút meccsen észrevettük, hogy hibás a stadion homlokzati felirata, ezért gondoltuk kijavítjuk. Máris jobb.

Be kell vallani, valóban sokkal jobban passzol az új név, tekintve a stadion körüli óriási káoszt és tragikomédiát, ami többek közt az üzemeltetés körül alakult ki és még mindig tart, ki tudja meddig. 

Szólj hozzá!

Az Edelényi Járási Hivatal vezetője, Ózd parlamenti képviselő-jelöltje lett Hende Csaba utódja

Egy évig Csuzda Gábor képviseli Szombathelyt és környékét az országgyűlésben.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.

Közel félmilliárd forint mínusszal zárt tavaly az Illés Sport Alapítvány

1 milliárd 800 millió forintra csökkent a szervezet állami támogatása. Szalai Ádám és Schäfer András veheti át az utánpótlásbázis.

Ismét Pozsonyban vendégszerepel a Győri Balett

A győriek előadása a műfajilag is rendkívül színes programot kínáló Magyar Kulturális Hét Pozsonyban nevű rendezvénysorozat idei évadának egyik kiemelkedő pontja.

Gyors, de lehet kényelmes is? Országúti bringa hétköznapi szemmel

Ha valaki meghallja azt, hogy országúti kerékpár, legtöbbször a Tour de France ugrik be.

Hetedszerre is Európa legjobb női kézilabdacsapata az Audi ETO KC

Az Odense sem okozott gondot a  győri csajoknak.

Szabad a szivárványos menet Budapesten

A rendőrség megerősítette, lehet az LMBTQI jogokért felvonulni Budapest belvárosában.