A második kalapból várja a Bajnokok Ligája sorsolását a Falco és megvan, hogy kikkel játszhat az Egis Körmend a főtábláért

Vágvölgyi Bálint 2022-07-04 14:21:00
Július 7-én sorsolnak a nemzetközi kupasorozatban.

Július 7-én sorsolnak a Bajnokok Ligájában, így eldől, hogy melyik csoportba kerül a már biztosan főtáblás Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely csapata, valamint az is, hogy az Egis Körmend ki ellen kezdi majd meg a kvalifikációs küzdelmeket. A sárga-feketék a második, míg a piros-feketék a negyedik kalapból várhatják a továbbiakat - írja a BB1.hu, kosaras szakportál.

Egis Körmend: 

Az már biztos, hogy a Körmendnek három meccset kell megnyernie ha főtáblára akar jutni és az is, hogy az első körben, azaz a negyeddöntőben az észt Parnu Sadam, a holland Heroes Den Bosch, a brit Leicester Riders, vagy a svéd Norrköping Dolphins lesz a csapat ellenfele. Az elődöntőben pedig majd egy első, vagy egy második kalapos ellenfél vár a csapatra, de hogy ki, az majd a sorsolás napján dől el. A kvalifikációs kör szeptember 21. és 25. között zajlik majd.

Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely: 

Ami a szombathelyieket illeti, azt már tudni lehet, hogy a sárga-feketék a klubrangsor (58 pont) alapján a második kalapba kerültek – egy ponttal lemaradva az első kalapról.

A csoportkör küzdelmei október negyedikén kezdődnek és december huszonegyedikén érnek véget. A play-in január 3. és 18. között zajlik majd, míg a legjobb tizenhat – tehát a második kör január 24-én kezdi meg a versengést. A tervek szerint a finálé május 14-én kerül megrendezésre.

A legjobb harminckettő között nem lehet két azonos nemzetiségű klub egy csoportban. A 2022-2023-as szezonban összesen 29 ország 52 csapata száll harcba a bajnoki címért.

Szólj hozzá!

Toronyba is ellátogat Magyar Péter a héten

Celldömölköt és Szentgotthárdot is útba ejti.

A győri kerékpárosok segítségét kéri a városvezetés

Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.

Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést kapott Hollósy Tamás, szombathelyi ügyvéd

Állami kitüntetésben részesült Sági József, és Szinetárné Márkus Teréz, a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium tanára.

Tegnap Szalay-Bobrovniczky Kristóf járt titokban Szombathelyen

Vagyis előre egyeztetett, szűk körben mondta el, hogy aki a Fideszre szavaz az a békére szavaz.

Budapesti BL döntő - hetven eurótól indulnak a jegyárak

A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.

Állami kitüntetéseket kaptak győri szakemberek a nemzeti ünnep alkalmából

Tudósokat, pedagógusokat, művészeket és közszolgálatban dolgozó szakembereket is elismertek a nemzeti ünnephez kapcsolódóan.

Egy friss felmérés szerint minden ötödik magyar diák funkcionális analfabéta 

Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul. 

Tíz perc alatt elfogták a rablót Győrben

A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.

Czeglédy Csaba szinte összes választási plakátjára börtönrácsot rajzoltak Felsőcsatáron

Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.

Magyarország melegszik - a 10 valaha volt legmelegebb év az elmúlt másfél évtizedből kerül ki

A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.

Tárlatvezetések, előadások és kiállításmegnyitó - sűrű hetet kínál a Rómer Múzeum Győrben

Kurátori tárlatvezetés, művészeti előadás, festménybemutató és fotókiállítás is várja az érdeklődőket a győri intézmény következő napokban induló programsorozatában.

Akikre büszke a város - díszközgyűlésen adták át Győr rangos kitüntetéseit

Három díszpolgári címet és három Pro Urbe Győr díjat adtak át a március 15-i ünnepségen a Városháza dísztermében.

Nemény András: "Mindig voltak, mindig lesznek ellentétek, talán mert mindenki a saját hite, meggyőződése szerint akar jobbat Magyarországnak."

1848 hősei, Horváth Boldizsár és a szombathelyi 16 pont mellett, egy csipetnyi aktuálpolitika is belefért a polgármester beszédébe.

Kényelem és egészség a munkahelyeken

Az álló munkavégzés, ami sokak számára mindennapos feladat, súlyos kihívásokat rejthet magában. A lábak folyamatos terhelése huzamosabb ideig nemcsak fárasztó, de hosszú távon egészségkárosító is lehet.

Hat Oscart nyert az Egyik csata a másik után

Paul Thomas Anderson filmje vitte a prímet a 98. Oscar-gálán, ahol több nagy produkció is komoly elismeréseket kapott.