Haladás – Nyíregyháza: A nyugodt, húsvétvasárnapi focizgatás gólnélküli döntetlent eredményez

Bazsó Bálint 2021-04-04 16:28:00
Szombathelyi Haladás – Nyíregyháza Spartacus: 0–0. Mátyus János szerint a következő időszak különösen nehéz lesz a Haladás számára.

Eseménytelen első félidő után csak a második félidő elején mutattak némi életjelet a játékosok, ám az amúgy sem túlságosan veretes lendület igen gyorsan elpárolgott, olyannyira, hogy a mérkőzés végül könnyed, de nézői szempontból annál fájdalmasabb gurigázgatásba torkollott.

 

Egy biztos, a vasárnapi húsleves/rántott hús kombó után még a Forma-1-nél is jobb altató volt ez a meccs, kész szerencse, hogy nem kellett a nézőknek ezt a helyszínen végigszenvedni.

Szombathelyi Haladás – Nyíregyháza Spartacus: 0–0

Mátyus János: A következő időszakot 12-13 játékossal kell végigcsinálnunk

"Nagyszerűen küzdött a két csapat, de kevésbé volt látványos"

- értékelt a mérkőzést követően a Szombathelyi Haladás vezetőedzője.

Mátyus János hozzátette: Nyilvánvalóan szerettünk volna nyerni, maximálisan nem, de valamennyire elégedett vagyok" - mondta.

"Egészen elképesztő, hogy milyen sok nehézséggel küzdünk, ennek ellenére a cspat a saját határaiti is túllépi, győzelmi eséyünk van, bárkivel is játszunk"

- közölte az edző, aki szerint viszont nehéz időszak vár a csapatra. Mint mondta:

"Hat meccsünk lesz, amit 12-13 emberrel kell ezt végigvívnunk. Hétről hétre ezzel küzdünk, egyelten célunk lehet a következő másfél hónapra: Nem kerülhetünk olyan zónába, amiben volt a Haladás, amikor én idekerültem"

Mátyus szerint azért van most ilyen pozícióban a csapat, mert a játékosok elképesztő küzdenitudásról, akaraterőről tesznek tanúbizonyságot.

Szólj hozzá!

Rendelkezésre áll a távhőszolgáltatás Győrben

Szeptember 15-től bármikor indítható a fűtés, ha hidegre fordul az időjárás. 

228 ezer forint Győrben a havi lakbér átlaga

Csúcstartó a budapesti II. kerület, itt 485 ezer forint egy havi albérleti díj.

Már a harmadik bőrt húzta a le a Győr+ a városnak belengetett 700 milliárdos fejlesztési csomagról

Színes-szagos hosszú cikkben elemzik a feltételes jövőt, arról sajnos nem szól a fáma, hogy: miből?!

Munkacsoportot alapított a kormány, hogy méltó módon legyen megünnepelve a kőszegi sikertelen török ostrom 500. évfordulója

Igaz az évforduló majd csak 2032-ben lesz, de a munkacsoport már 2026-ban megkezdi működését.

Extrém ajándékok pároknak

Ha közeleg a párod születésnapja, névnapja, és nem tudod, mivel lepd meg, akkor most hozunk pár ötletet. Ezek nem elcsépelt tippek lesznek, hanem egészen egyediek! A feliratos póló, bögre vagy az unalmas zokni és nyakkendő helyett valami mást mutatunk most be…

Egekben Nemény András népszerűsége

Egy friss felmérés szerint a szombathelyi polgármester 80%-os a támogatottsága.

A hétvégén ismét jön a Derkovits-nap

Már egészségpontja is van a szombathelyi városrésznek.

Balog-Farkas Renáta: Összeférhetetlen Fekete Dávid miniszteri biztosi kinevezése az önkormányzati képviselői mandátumával

Győrszentiván képviselője szerint a fideszes frakcióvezetőnek le kell mondania képviselői megbízásáról.

Hajsza a dúsabb frizuráért: visszanyert önbizalom

Megfigyelte már, hogy a mai rohanó élet milyen hatással van a megjelenésére?

9%-val vezet a Tisza a Fidesz előtt

A Publicus friss felmérése szerint a két nagy párt mellett a Mi Hazánk, és a DK is bejutna a parlamentbe.

20 millió forintot a belvárosra, 82 millió forintot a tanuszoda rendbetételére költhet el Körmend a Versenyképes Járásokból visszakapott pénzből

A polgármester szerint 100 milliót nyertek, az ellenzék szerint 64 millió forintot veszítettek a város költségvetéséből.

Börtönbe csukatná az ügyészség a szombathelyi szatírt

A férfi három különböző alkalommal, Szombathely nyilvános közterületein ittasan a nemi szervét szeméremsértő módon mutogatta és önkielégítést végzett.

Közösségi média szövegírás: hogyan hozzuk ki belőle a legtöbbet?

Bizonyára sokan tapasztalták már azt a különleges pillanatot, amikor egy közösségi média bejegyzés megállítja őket a szokásos pörgetés közben.