Megverte a Nyíregyháza a Győrt

Papp László Tamás 2021-02-21 15:56:00
Az NB II 25. fordulójában 10. helyen álló Nyíregyháza a vele megegyező pontszámú, 9. helyezett ETO FC Győrt fogadta.

NYÍREGYHÁZA: Fadgyas – Szokol, Papucsek, Jánvári, Galambos – Paku, Márkus (Papp M., 64.) – Kalocsai, Gresó, Hamed (Zamostny, 64.) – Hornyák. Vezetőedző: Gálhidi György
GYŐR: Gundel-Takács – Kovács K. (Vári, 56.), Lipták, Temesvári, Fejes – Kiss M., Egerszegi – Hanzli (Múcska, 69.), Berki, Májer (Horváth O., 69.) – Priskin. Vezetőedző: Csató Sándor
Gólszerző: Gresó (52.)

Részletes közvetítés az ETO FC Győr honlapján. 

Gálhidi György: - Rosszul kezdtünk, az első negyedórában több helyzete volt a vendégeknek. Utána viszont stabilizáltuk a játékunkat, több jó egyéni teljesítmény is volt, és számos helyzetünk volt. Egy nagyon jó Győrt győztünk ma le.

Csató Sándor: - A találkozó elején több lehetőségünk is volt, de azokat sajnos nem tudtuk gólra váltani. A folytatásban kiegyenlített volt a meccs, és egy kontra végén vezetést szereztek a hazaiak, ettől kezdve pedig mindent megtettünk az egyenlítésért, de nem sikerült. Két hazai mérkőzésünk jön majd, azokon feltétlenül nyernünk kell – értékeltek a vezetőedzők az ETO honapján.

Nyíregyháza Spartacus–ETO FC Győr 1-0 (0-0)

Szólj hozzá!

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.

Csődvédelmi eljárást kezdeményezett az ADA

A magyarországi működés jelenleg zavartalan.

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.