A végjátékban győzte le a Csurgót az SZKKA

Bazsó Bálint 2021-02-14 09:49:25
33-31-re nyert idegenben a Sylver Ops Cafe SZKKA.

A tavaly márciusban rendezett csurgói mérkőzéshez hasonlóan idén is az NB I-es bajnoki időpontjában lépett pályára a Csurgói NKC elleni idegenbeli NB I/B-s meccsen az SZKKA. Mivel azonban a Békéscsaba elleni élvonalbeli találkozó az ellenfél több játékosának lebetegedése elmaradt, így a szombathelyiek tudtak szerepeltetni néhány NB I-es játékost is, igaz, így is hiányzott a legjobb góllövő, Pődör Blanka - írja a Szombathelyikezilabda.hu.

A meglehetősen furcsa előzmények ellenére a Csurgó a komplett a kezdősorával állt ki a találkozóra, egyedül a jobbszélsőjük hiányzott, de új játékosuk jól mutatkozott be, gólerősen játszott.

Az SZKKA végül kiélezett csatát követően a mérkőzés végjátékában tudott felülkerekedni a hazaiakon, így az SZKKA ificsapata 33-31-re nyert a Csurgó vendégeként a felnőtt NB I/B-ben.

"Kiélezett mérkőzést játszottunk. Az átlövők elleni védekezéssel nem voltam elégedett, ebből sok gólt kaptunk, de a támadójátékunkra nem lehet panasz. Örömteli, hogy a kiélezett szituációkban higgadt maradt a csapat. Annak ellenére, hogy ifjúsági csapat vagyunk, a végjátékot nyertük meg egy rutinos, felnőtt gárdával szemben. Emiatt gratulálok a lányoknak"

– értékelt Pődör Zoltán vezetőedző a Szombathelyikezilabda.hu-nak.

Szólj hozzá!

Modern logisztikai csarnokkal bővül a szombathelyi Schaeffler E-Mobility üzeme

Az alapkőletételi eseményen a szombathelyi Schaeffler vezetősége mellett dr. Nemény András, Szombathely Megyei Jogú Város polgármestere is részt vett.

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés lesz július 10-én pénteken Győrben és Gönyűn

A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.

Kövesse tárlatvezetéssel a kínai agyagkatonák titkait - nyáron is izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.