Nehéz mint mondani, ez nem egy átlagos anyák napja.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársai tettek túrát a Kőszegi-hegységben, fotókat hoztak a gyönyörű, behavazott tavaszi erdőről.
Facebook-oldalukon írták, 500 méter felett havas eső, 600 méter felett hó hullik az Alpokalján, ami 700 méter felett meg is marad. Az Írott-kő 882 méteres csúcsán már délelőtt 1-2 cm -es volt a hótakaró, ami azóta csak gyarapodott.

A klímaberendezésekben használt vegyszer került a rendszerbe.
Hétfőn a városházán tart teljes tájékoztatást Nemény András.
A 21 Kutatóközpont most publikált, ám a választás előtt végzett felmérése szerint 8%-on állt a DK támogatott független szombathelyi parlamenti képviselőjelöltje közvetlenül a szavazás előtt.
Cáfolta a fideszes képviselő az a pletykát, ami szerint a rendőrség végzett nála házkutatást választási csalás gyanújával összefüggően.
Kósa Roland szerint közös munka indul az uniós források és a városi ügyek mentén.
Nem hivatalosan fagyálló került a rendszerbe. Palackos vízzel biztosítják a betegek ellátását.
Több száz címen jelennek meg tavasszal a sárga fedeles kukák.
Megszűnik a Savaria Filmszemle évi több tízmillió forintos finanszírozása?
Mutatjuk a mentrendet.
A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert.
Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.
Ügyészségi eljárás indult.
Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon.
Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.
A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.
Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.
Több, mint 758 millió forint sorsáról kell számot adniuk.