Zártkapus meccsen győzött a Falco

ugytudjuk.hu 2019-08-30 19:57:00
Új labdával is simán hozta.
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Helios Suns Domzale 93–56 (22–11, 24–15, 21–16, 26–14)
Zárt kapus edzőmeccs
Szombathely, Aréna Savaria, 
V.: Tóth K., Esztergályos R., Kiss M.
Falco: A hazaiak kérésére a pontdobókat nem hozták nyilvánosságra.
Domzale: A hazaiak kérésére a pontdobókat nem hozták nyilvánosságra.

Zárt kapuk mögött, a szlovén első osztály elődöntőse, a Helios Suns Domzale ellen nyitotta felkészülési mérkőzéseinek sorozatát a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely.

Az élénk neon mezben szereplő bajnokcsapat három légióssal állt fel, mert az egyik edzésen DeVaughn Washington „összetérdelt” egyik társával, kisebb sérülést szenvedett, és Gasper Okorn vezetőedző nem akarta megkockáztatni a játékát.

A FIBA a nyáron úgy döntött, hogy nemzetközi kupasorozataiban a Molten labdát Wilsonra cseréli, ezért a vasiak az alapozás óta az új játékszerrel gyakoroltak, hogy a játékosok szokják a – főleg súlybeli – különbséget a két labda között. Talán ennek is tudható be, hogy az első néhány percben nem mentek a dobásaik, de a negyed derekára egy 14-0-ás szériával sikerült fordítaniuk. Meg persze az is kellett, hogy szigorodjon a védekezésük.

A folytatásban is hengerelt a Falco, hiába kért időt a Suns, húsz fölé ment a különbség. A félidőben 46-26 állt a táblán.

Két és fél perc alatt 8-0-át mentek Váradiék, így már a harmincat súrolta a differencia, ismét időt kért a Domzale edzője, miközben a játékosait anyázva futott a pálya közepére.

A nagy csoda persze elmaradt, a Falco fizikálisan felőrölte ellenfelét, és győzelemmel kezdte az előszezont.

(BB1)

Szólj hozzá!

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”

Parkoló autókat rugdosott egy férfi a győri Ipar utcában

A rendőrök vetettek véget a tombolásának.

Szombathelyi iskolában történt verekedés miatt kell egy fiúnak a bíróság elé állnia

Az elkövető a sértettet tenyérrel arcon, ököllel orrba ütötte.

Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön

Szerdán és csütörtökön is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország jelentős részén - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéseiből.

Elindult a turisztikai szezon: éberségre int a rendőrség

Győr idén is színes programkínálattal, történelmi látnivalókkal és gasztronómiai különlegességekkel várja a látogatókat, de nem árt figyelni néhány dologra.

Három megye 1-es foci csapattal vág neki a 2025/2026-os szezonnak Szombathely

A Király, az Akadémia, és a Haladás is ott lesz a megyei elitben.

Egy igazán sokoldalú céginformációs rendszer

Cégvezetőként vagy egyéni vállalkozóként sokszor van szükségünk arra, hogy leendő partnereinkről minél részletesebb és megbízhatvóbb információkat gyűjtsünk.