Zalatnay Cini elárulta, milyen férfit szeretne maga mellé

ugytudjuk.hu 2019-06-04 10:12:00
Nyitott lenne egy új kapcsolatra a 71 éves énekesnő.

Zalatnay Cini ugyan meglehetősen elfoglalt mostanában a koncertjei miatt, mégis úgy érzi, hogy szívesen alakítana ki párkapcsolatot valakivel. "Sajnos semmilyen potenciális férfi nincs körülöttem, a sofőrömet leszámítva, aki másfél éve segíti a munkánkat. De én ma is nyitott vagyok új kapcsolatra, szerelemre" - árulta el a Borsnak a 71 éves énekesnő.

Cini korábban már élt házasságban, három évig volt Márton Csaba felesége, és elmondása szerint szeretett férjnél lenni. "Ha jönne valaki, akit megszeretek, biztos nem lennék ellene, hogy összeházasodjunk, se az ellen, hogy ne" - mondta a lapnak az énekesnő, akinek nem számít, hogy mennyire szép vagy izmos az illető, mindössze annyit vár el, hogy szerethető, okos és értelmes legyen, és persze azt, hogy együtt lehessen vele élni.

"Az sem érdekel, hogy szakmabeli az illető vagy sem, csak le­gyen hu­mora"

- zárta Cini.

Szólj hozzá!

Kőszeg és Körmend együtt pályázik a Kastélyút Programba

Akár 300 ezer euró is érkezhet az Alpokaljára, turisztikai programra.

Palotai Károly emlékoszlopot avattak Győrben 

A focistaként és játékvezetőként is csúcsra ért legendát, emberségéért szerették igazán. 

37 ország 170 sportolóját várják Szombathelyre

Argentínából, Ausztráliából, Új-Zélandról, Bangladesből, Kínából, Kolumbiából, Hongkongból, Indonéziából, Indiából, Jamaicából, Mongóliából, a Dél-afrikai Köztársaságból és Tajvanról is éreznek sportolók.

Négy generációs vendéglátós család volt, most mégis bezárták a szombathelyi Május 1 vendéglőt

Az adó és az adminisztrációs terhek késztették erre őket. Most vendégházként üzemel tovább az épület.

A motorok világítása: hatékonyabb és biztonságosabb megoldások

Valaha gondolkodtál már azon, hogy milyen fontos szerepe van a motorokon alkalmazott világításnak?

Hamis Labubu szállítmányra csaptak le a NAV-osok

A fináncok több mint 43 ezer darab hamis játékfigurát és kiegészítőt találtak a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Magyar Péter: Orbán háromszor buktatta le magát Hont András propagandistánál. Mennie kell. Menni fog.

A TISZA szerint nyilvánvalóvá vált, hogy milyen közpénzpazarlás folyik.

Győr lesz a házigazdája az 53. Országos Elsősegélynyújtó Versenynek

Elsősegély élesben a városban, szeptember 20-án. 

Hogyan lehet még energiatakarékosabb az otthonunk?

Napjainkban a fenntarthatóság a legfontosabb szempontok közé tartozik.

A Pelikán Hotel éttermébe költözne a Pannónia 

De a Pannónia Ház sem maradna üresen. Az egyelőre tervek szintjén létező elképzelésről az üzemeltető egyelőre nem nyilatkozott.

5 ezer 550 forintra nőhet az egynapos autópálya matrica 2026-ban

A 10 napos országos matrica 7 ezer forintra dárgulhat.

A DK kedvezményes tojás-és tésztavásárt indít országszerte

20 darab tojás 780 forintba fog kerülni náluk.