Vujity Tvrtko váratlanul dalra fakadt a szombathelyi horvát bálon

Nagy Donát 2020-01-29 10:57:00
Meglepetés-vendégként vett részt a mulatságon, ahol feltűnően jól szórakozott.

Vujity Tvrtko a magyarországi horvátok egyik legnagyobb rendezvényére látogatott el a hétvégén, ahol váratlanul a színpadon termett, és ő maga is dalra fakadt.

Vujity Tvrtko

"Kérdezz meg egy Hawaii-n dolgozó pincért, hogy mi az eredeti foglal... kozása, és ki fog derülni, hogy egy kimerült tőzsdeügynökkel beszélgetsz!"- így kezdődik egy Hawaiiról szóló útikönyv. Hát, én megtettem: tényleg megkérdeztem egy maui pincért, hogy mi a végzettsége, és egy detroiti autókereskedőbe botlottam. Miért meséltem el mindezt?

A Surda-dalt énekelte el a közönség nagy meglepetésére, ők ugyanis nem tudták, hogy Vujity Tvrtko is fellép majd.

A fellépés hajnal egykor kezdődött, s az volt a különlegessége, hogy senki sem tudta, hogy egyszer csak besétálok a színpadra, mivel azt sem tudta senki, hogy ott vagyok! 

- írta az ATV műsorvezetője a bejegyzésben.

Mindezt egyébként élőben is közvetítette Facebook oldalán.

Security Check Required

null

Nem is ment neki olyan rosszul.

Szólj hozzá!

Fekete Dávid nem vett részt a szerdai rendkívüli győri közgyűlésen

A Meta összeesküvés-elmélet felderítése fontosabb volt.

A garázskapu mérete számít: amit érdemes tudnod

Sokan hajlamosak alábecsülni a megfelelő garázskapu méretének fontosságát. Persze, sokan csak arra gondolnak, hogy elég széles és magas legyen az autójuk számára. Azonban ennél azért jóval több tényezőt kell figyelembe venni.

Nyári, estébe nyúló futóversenyt szerveznek Szombathelyen

A város olyan pontjain is lehet majd nyargalni, ahol egyébként nem lehet futni.

Innovatív vízellátási megoldások: a szivattyúrendszerek evolúciója

Az épületek vízellátása az évek során nagy változáson esett át. A legújabb technológiáknak köszönhetően a modern szivattyúk lenyűgöző teljesítménnyel bírnak, miközben a környezet megóvására is fókuszálnak.

Esővízgyűjtőket osztanak Győrben

A Zöld lépések program keretében megkezdődött a tartályok kiosztása, a cél a fenntarthatóbb városi működés erősítése.

Toronyba is ellátogat Magyar Péter a héten

Celldömölköt és Szentgotthárdot is útba ejti.

A győri kerékpárosok segítségét kéri a városvezetés

Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.

Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést kapott Hollósy Tamás, szombathelyi ügyvéd

Állami kitüntetésben részesült Sági József, és Szinetárné Márkus Teréz, a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium tanára.

Tegnap Szalay-Bobrovniczky Kristóf járt titokban Szombathelyen

Vagyis előre egyeztetett, szűk körben mondta el, hogy aki a Fideszre szavaz az a békére szavaz.

Budapesti BL döntő - hetven eurótól indulnak a jegyárak

A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.

Állami kitüntetéseket kaptak győri szakemberek a nemzeti ünnep alkalmából

Tudósokat, pedagógusokat, művészeket és közszolgálatban dolgozó szakembereket is elismertek a nemzeti ünnephez kapcsolódóan.

Egy friss felmérés szerint minden ötödik magyar diák funkcionális analfabéta 

Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul. 

Tíz perc alatt elfogták a rablót Győrben

A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.

Czeglédy Csaba szinte összes választási plakátjára börtönrácsot rajzoltak Felsőcsatáron

Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.

Magyarország melegszik - a 10 valaha volt legmelegebb év az elmúlt másfél évtizedből kerül ki

A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.