Volt barátnője nevében tett fel szexhirdetést, most ő fog fizetni

Nagy Donát 2020-08-28 14:15:05
Kicsinyes bosszú állhat a háttérben.

A Szombathelyi Járási Ügyészség zaklatás és személyes adattal visszaélés vétsége miatt emelt vádat az ellen a férfi ellen, aki folyamatosan hívogatta a volt barátnőjét, majd a sértett nevét és a telefonszámát felhasználva regisztrált egy internetes oldalon, ahol közzétette a sértett fényképét is - adta hírül a Vas Megyei Főügyészség.

A vádirat szerint a vádlott 115 alkalommal hívta a sértettet öt hónap alatt, továbbá több esetben, főleg éjjel megjelent a sértett lakásánál és becsengetett hozzá, azért, hogy a sértett életébe önkényesen beavatkozzon.

Fotó: Pixabay

A vádlott továbbá regisztrált egy online hirdetési oldalra a sértett nevében 2020 februárjában, majd a sértett fényképe mellett egy szexuális tárgyú felhívást tett közzé, aminek
következtében aznap többen felhívták a sértettet.

A Szombathelyi Járási Ügyészség pénzbüntetés kiszabását indítványozta a vádlottal szemben.

Szólj hozzá!

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.

USB töltők a hétköznapokban

Napjainkban az USB töltők nélkülözhetetlen részeivé váltak otthonainknak és irodáinknak.

“Ne csak a választáskor jöjjön “Szalagvágó” Czunyiné! Hol van?”

Lakossági fórumot tartottak Bábolnán. A helyiek a végsőkig el fognak menni, ha ismét marhatetemeket hoznának a településre.

Hivatalos: Ez már a nyár

Kicsit korán jött, de ez van.

Történelmi megállapodás segíti mostantól a győri táncosok jövőjét

Két egyetem és a Győri Balett innovatív együttműködését írták alá a szereplők.

Komoly pénzt zsákmányoltak betörők egy szombathelyi lakásból

Közel 3 millió forintot tartott otthon a házigazda.

A megfelelő munkaruha életeket menthet!

A hírekben számtalanszor olvashatunk olyan munkahelyi balesetekről, amelyek könnyedén megelőzhetőek lettek volna, ha a munkavállaló a megfelelő munkaruházatot viseli, illetve ha a munkáltató valóban komolyan veszi a munkavédelmi előírásokat.

Állandó traffipaxot kap a győri Széchenyi híd

Még idén megvalósul a közlekedésbiztonsági beruházás.