Visszavágott a Mosonmagyaróvár az SZKKA-nak a múlt heti vereségért

Vágvölgyi Bálint 2020-08-12 17:44:44
Elveszítette harmadik felkészülési meccsét a szombathelyi csapat.

A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia a Motherson Mosonmagyaróvár vendégeként játszotta harmadik nyári felkészülést. A két csapat két hete az Aréna Savariában találkozott egymással edzőmeccsen, akkor egy góllal az SZKKA bizonyult jobbnak. 

Bandelier bombájával indult az összecsapás, de Szarkova hamar fordított - kezdi tudósítását az SZKKA hivatalos honlapja. Sok hibával kezdett az SZKKA, a hetedik percben jártunk, amikor 4-1-re vezettek a hazaiak, majd Horváth Petra szépített. A 11. percben 4-2-es állásnál Marosán György kért időt. Mindkét oldalon döcögtek a támadások, hosszú percekig nem tudtunk mit kezdeni a Mosonmagyaróvár védekezésével. A gólcsendet Agbaba törte meg a 15. percben, de rögtön jött a válasz Katonától (6-3). Nem tudtuk kihasználni az emberelőnyt, a 22. percre 10-6-ra húzott el a Mosonmagyaróvár. Rendkívül pontatlanul játszottunk a remekül védekező a hazaiakkal ellen, így a szünetben 13-10-re a Mosonmagyaróvár vezetett.

A második játékrész elején felváltva estek a találatok, majd Bandelier kétperces kiállítása nyomán a hazaik gyorsan hétgólos előnyre tettek szert a 40. percre (19-12). A folytatásban néhány jó védekezéssel és szép akcióval négy gólra felzárkóztunk, de összességében kijelenthető, hogy az SZKKA rendkívül rossz napot fogott ki a magabiztosan és összeszedett kézilabdázó Mosonmagyaróvár ellen. Az utolsó perceket újra a hazaiak uralták, akik végig vezetve, teljesen megérdemelten nyertek. A végeredmény 31-24 a Mosonmagyaróvár javára. 

Motherson Mosonmagyaróvár - Szombathelyi KKA  31-24  (13-10)

Szólj hozzá!

Számoljuk együtt a fülesbaglyokat!

Tavaly 1300 példányt számoltak össze megyénkben az önkéntesek. 

Az aHang szerint Rogán Antal minisztériuma jogsértő módon hallgat a legutóbbi nemzeti konzultáció milliárdos költségeiről

Miközben 10-ből 6 ember úgy gondolja, hogy a kormány simán csak politikai kampánycélra használta a felmérést.   

12%-kal vezet a TISZA a Fidesz előtt a biztos pártválasztók körében

A Medián januári mérése alapján 51%-on áll az ellenzéki kihívó.

Újabb 50 millió forintos támogatás kap a körmendi tanuszoda

A létesítmény fejlesztésére tavaly is ekkora összeget szánt a Honvédelmi Minisztérium.

200 ezer forint átlagosan a lakbér Győrben

Ezzel lakhatási szempontból szinte a legdrágább város.

Ónos eső bénítja Győrt - óvatosságra int a polgármester

Pintér Bence azt kéri, csak akkor induljunk útnak, ha feltétlenül muszáj.

Rendkívüli közgyűlést tart a RÁBA Nyrt. január végén

Alapszabály-módosításról, vezetőváltásról és saját részvények vásárlásáról is dönthetnek.

Orbán Viktor egy…

Komoly üzenet jelent meg a szombathelyi Árkádia Üzletközpont fényreklámján.

Elaludt vezetés közben egy ittas sofőr Szombathelyen

Előbb padkára hajtott, majd összetört egy parkoló autót.

Hóban, fagyban is dolgoznak a kukásautók Győrben

Zavartalan a hulladékszállítás, de egyes utcákban később érkezhetnek a járatok.

Balesetet okozó embercsempészt ellen emelt vádat a Győri Járási Ügyészség

A rendőrök elől menekült, végül fejtetőre rakta az autót amiben hét embert rejtegetett. 

Szombathely 700 millió forintot kap vissza a magyar államtól

Navracsics Tibor bejelentése szerint, működési támogatásként jár az összeg. 

Emberrablás Győrben: rendőrkézen az összes elkövető

Elfogták azt a férfit is, aki hónapokig bujkált a hatóságok elől - a brutális kényszerítésnek rendőri beavatkozás vetett véget.

Két új teherautó áll munkába a győri Hajléktalanokat Segítő Szolgálatnál

Összesen 28 millió forintért cserélték le a korábbi 18 és 10 éves kocsikat - szalagátvágás nem volt.

Ingyenes filmvetítés és beszélgetés Győrben az Alzheimer-kórról

Díjnyertes dokumentumfilm, majd közérthető, őszinte párbeszéd szakemberekkel.