Vigyázat! Valami kiborult a győri Jedlik utcában, többen elestek a csúszós úton

Pintér Bence 2020-06-15 08:37:00
Valamiféle agyagos anyag szóródott szét, amit megpróbáltak felmosni, de nem sikerült. Legalább ketten elestek, mielőtt lezárták az utcát.

Többen elestek a győri Jedlik Ányos utcában Győrben, miután az egész Dunakapu tér és Széchenyi tér közötti szakaszon agyagos anyag szóródott szét (egyelőre ismeretlen okból), ami aztán vizessé válva csúszos lett – tudtuk meg a helyszínen járva. Közben arról is van információnk hogy olaj folyt ki a szakaszon, de erről még további információt próbálunk szerezni. (FRISSÍTÉS: Sikerült.) A gyalogos-biciklis utcát azóta az említett szakaszon lezárták, de amikor a helyszínen voltunk, még nem dolgoztak az eltakarításon.

Az eredeti eltakarítási szándék okozhatta egyébként is a problémát ma reggel, mivel a ma reggelre megszáradt anyag az utcamosó autó nyomvonalán lett újra csúszós – ami feltehetőleg pont az anyagot akarta eltüntetni.

Kerestük az ügyben a Győr-Szolt és a győri útkezelőt, hogy megtudjuk, mi szóródott szét az utcában és pontosan milyen módon. Az Útkezelőt sikerült elérnünk, ahol Máthé-Tóth Péter szóvivő és műszaki vezető a Győr-Szolhoz irányított minket, válaszukat ebben a cikkben olvashatják.

FRISSÍTÉS: A nedves részeket most homokkal szórták fel, így egy fokkal biztonságosabb a közlekedés. A Győr-Szol kollégái pedig a helyszínen vesznek fel jegyzőkönyvet azoktól, akik elestek.



Szólj hozzá!

Meghalt Ferenc pápa

A katolikus egyház első emberét húsvéthétfőn, 88 éves korában érte a halál. 

Hogyan találhatunk magunknak jól fizető állást?

A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.

Vasárnap és hétfőn is várja a gyerekeket a Fő téri vidámpark Szombathelyen

Hétfőn Bing nyuszival is találkozhatnak a legkisebbek.

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.

USB töltők a hétköznapokban

Napjainkban az USB töltők nélkülözhetetlen részeivé váltak otthonainknak és irodáinknak.

“Ne csak a választáskor jöjjön “Szalagvágó” Czunyiné! Hol van?”

Lakossági fórumot tartottak Bábolnán. A helyiek a végsőkig el fognak menni, ha ismét marhatetemeket hoznának a településre.

Hivatalos: Ez már a nyár

Kicsit korán jött, de ez van.

Történelmi megállapodás segíti mostantól a győri táncosok jövőjét

Két egyetem és a Győri Balett innovatív együttműködését írták alá a szereplők.

Komoly pénzt zsákmányoltak betörők egy szombathelyi lakásból

Közel 3 millió forintot tartott otthon a házigazda.