Videón a vasárnapi, balatoni kerékpáros tömegbaleset

ugytudjuk.hu 2020-07-13 15:39:00
Elég durva a látvány.

Ahogy tegnap mi is megírtuk, tömegbaleset történt az 1. Gella Kupa elnevezésű kerékpárversenyen. A velo.hu portál közösségi oldalán az alapító Szilasi László, aki maga is részt vett a viadalon és belekeveredett a bukásba, arról tudósított, hogy a nagyjából 200 fős mezőnyben következett be a baleset, az első körben, három kilométerrel a rajt után a Tótvázsony és Balatonszőlős közti lejtmenetben, közel 70 kilométer/órás sebességnél.

"Az erdő úgy nézett ki, mint egy horrorfilm. Vér mindenhol, törött bringák tömkelege" - írta Szilasi.

A 444.hu vette észre, hogy egy másik versenyző, Pogonyi Tibor videót töltött fel az esetről. Ő ezt írta mellé:

„A legrövidebb és leggyorsabb versenyem eddig. 3km 4perc alatt. Köszönöm a szervezőségnek a »fantasztikus«, remélem, megismételhetetlen és »hozzáértő« szervezést!!!”

I. Gran Gella Giro Kupa.

A legrövidebb és leggyorsabb versenyem eddig. 3km 4perc alatt. Köszönöm a szervezőségnek a "fantasztikus", remélem, megismételhetetlen és "hozzáértő" szervez...

Szólj hozzá!

Kizárták a győri ügyészséget a Győr-Szol lakáskassza-ügyének vizsgálatából

Pintér Bence szerint összeférhetetlenség miatt került Veszprémbe az eljárás. Ezzel együtt vannak intő jelek, hogy talán nem csak azért. 

A zimankós időjárás miatt átszervezik a szombathelyi húsvéti vásár programját

A vasárnapra tervezett Húsvéti Hétpróba Kalandtúrák elmaradnak.

Az iskolai zaklatásról rendeznek kétnapos szakmai konferenciát Győrben

A bántalmazások okairól, megelőzéséről és kezeléséről lesz szó április 15-én és 16-án a Kisfaludy Károly Könyvtárban.

Hogyan válasszunk elektromos vízmelegítőt otthonunkba?

Az otthoni melegvíz-ellátást nagyban meghatározza, hogy milyen típusú és kapacitású vízmelegítőt választasz.

Sok csapadék, havazás is várható Vasban

A hó vastagsága helyenként a tíz-tizenöt centimétert is elérheti.

Orbán Viktor: Magyarország fokozatosan leállítja az Ukrajnába irányuló gázszállítást

A miniszterelnök bekeményített. De kérdés, hogy ki veszít ezzel többet. 

Folytatódnak a fametszési munkálatok Szombathelyen a Széll Kálmán utcában

Péntektől az utca páratlan oldalát, a Múzeum Parktól a Széll Kálmán utca 39. számig érinti a munka.

Bach és Liszt is megszólal húsvéthétfőn a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában

Ünnepi orgonakoncerttel várják a közönséget április 6-án, a hangversenyen barokk, romantikus és kortárs művek is felcsendülnek.

A Tisza szimpatizánsainak 98%-a biztosan elmegy szavazni - ezt mérte a 21 Kutatóközpont

A kutatás szerint nemcsak a pártok közötti különbség számít, hanem az is, hogy melyik tábor mennyire biztos abban: tényleg elmegy szavazni április 12-én.

A Zala-Müllex lett a befutó a nagykölkedi gumitelep felszámolására kiírt első pályázaton

80 ezer forint/tonna áron szállítják el néhány kilométerrel odébb a gumit.

Kamatmentes kölcsönnel segíti az első lakás megszerzését a győri önkormányzat

Megduplázták a támogatási keretet, így idén már 200 millió forint áll rendelkezésre a fiatalok és családok lakásvásárlásának támogatására.

Putyin rendszere egy tanár szemével – Oscar-díjas dokumentumfilm érkezik Győrbe

A Senki tanár úr Putyin ellen című film április 7-én a Rómer Házban látható, jelenleg máshol nem vetítik.

Végzős győri diákok mutatkoznak be a Rómerben – kiállítás nyílik a belvárosban

Március 26-án nyílik meg a SZE művészeti szakgimnazistáinak tárlata, amely egy hónapon át látogatható.

Magyar Péter – titkosszolgálati nyomással próbálták meg bedönteni a TISZA informatikai rendszerét

A politikus Orbán-gate-nek nevezte a történteket, és szerinte a hazai ügy súlyosabb, mint amibe anno Nixon belebukott. 

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.