Videó: majdnem megskalpolt egy lányt egy elszabadult gokart amerikában

ugytudjuk.hu 2020-03-08 12:48:00
A 16 éves lány haját kapta el a jármű.

Egy 16 éves lány a családjával ment el gokartozni az amerikai Virginia államban. A család egy új attrakciót, egy többemeletes gokartpályát látogatott meg, de azt már nem vették észre, hogy a biztonsági előírások szerint a vállig érő, vagy annál hosszabb frizurát fel kell kötni, különben bekaphatja a gokart szerkezete a szabadon szálló tincseket, írja a Metro.

A 16 éves Matia Ruffin ugyan felkötötte a haját, mielőtt beült volna a gokartba, de menet közben kibomlott a copfja. A lány nem gondolta, hogy baj lenne belőle,

ekkor azonban a gokart motorja bekapta a haját, majd szó szerint megskalpolta.

A tini a helyi lapoknak azt mondta, azt hitte, hogy meg fog halni. A sikolyait az anyja hallotta meg, aki azonnal odafutott, de nem tudta kiszabadítani a lányát, akinek addigra úgy betekerte a haját a motor, hogy csak fekvő pozícióban tudott a gokartban maradni. Végül mentőket hívtak, akik szétszedték a gokartot, és levágták Matia tincseit, így tudták csak kiszabadítani.

A lányt kórházba vitték, ahol kiderült, hogy egy jókora kopasz folt mellett,

a fejbőre egy területen elszakadt a koponyájától, itt pedig vérrögök alakultak ki. 

Matia végül túlélte a borzalmakat, de a kórház dolgozói azt mondják, hogy a haja sosem fog visszanőni ott, ahol a gokart motorja kitépte a helyéről.

Szólj hozzá!

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”