Videó: beszorult egy kiskutya feje egy felnibe, a tűzoltóknak kellett kivágni

ugytudjuk.hu 2020-01-24 10:23:00
Csodával határos módon, az ijedtségen kívül nem volt más baja.

Beszorult egy kiskutya feje egy felnibe az amerikai Kalifornia államban. A kutya rendesen beékelte magát a pár centis lyukba, azonban ki már nem tudott jönni. A helyeiknek végül tűzoltókat kellett hívni, akik először megpróbálták kihúzni a kutyát a felniből, az eb nyaka azonban addigra már úgy bedagadt, hogy meg sem moccant.

Wheelie Pup Gets Rescued A Riverside County Animal Services Video Short January 22 2020

On Jan. 22, 2020 Riverside County Animal Services Officer Jose Cisneros responded to a call in Coachella, Calif. about a puppy stuck inside a spare tire. He tried to use oil to lubricate the pup's head and attempted to slip the head through the way it came.

Ezután egy állatkórházba vitték a négylábút, ahol altatás alá helyezték, hogy megnyugodjon. A tűzoltók ekkor egy fűrésszel kivágtak egy darabot a felniből, így kiszabadulhatott a kutyus a szoros helyzetből. A kórház az egyik helyi híradónak azt mondta, hogy éjszakára még benntartották a kutyust, majd miután meggyőződtek arról, hogy semmi baja, visszaadták a gazdáinak.

Szólj hozzá!

Illés Károly szerint az esélyegyenlőség elvét sértette meg a TISZA-párt azzal, hogy közlekedési jelzőtáblák oszlopaira helyezett el plakátokat

A választási bizottság szerint jogsértés nem történt, de kérik a jelölőszerveket, hogy ésszel plakátoljanak.

A benzinkutakra jár ki tankolni Szombathelyen a közösségi közlekedést működtető Blaguss

Mindenkit megnyugatnak, hogy továbbra is zavartalanul járnak a buszok a városban.

Több száz tulipánhajtást loptak el a győri Árkád közeléből

Értjük, hogy aki a virágot szereti rossz ember nem lehet, de azért van egy határ. 

Pontosította a kormány az üzemanyag „védett áráról” szóló rendeletet

Az új szabályok szerint rendszám nélküli járművek is tankolhatnak kedvezményes áron, ha igazolni tudják a magyar honosságot.

Mutatjuk a hétvége győri programkínálatát

A megemlékezés mellett a szórakozás is garantált.

KSH: masszívan visszaesett az építőipari termelés az év elején

Januárban éves alapon és az előző hónaphoz képest is jelentősen csökkent az ágazat teljesítménye.

Negyedik nekifutásra lett Körmendnek költségvetése

A kosárlabda csapat is megkapta a kért 15 millió forintos támogatást.

Szó sem volt Orbán gyerekeinek fenyegetéséről az eredeti videóban

Egy kiberbiztonsági szakértő szerint manipulált lehet az a felvétel, amely után a miniszterelnök felhívta a gyermekeit. 

Győr környéki programokat ajánlunk az ünnepi hétvégére

Találkozhatunk angyalokkal, kóstolhatunk csokit szerzetesekkel, de lesz élményfestés, és nőnapi batyus bál is. 

Március 15-én is elszállítják a szemetet Győrben

Ugyanakkor a hulladékudvarok zárva lesznek, ahogy az ügyfélszolgálat is.

„Minden idők legnagyobbja” - a Fidesz már most tudja, mekkora lesz a vasárnapi Békemenet

A kormánypárti politikusok szerint a március 15-i felvonulás történelmi lesz, csak az a kérdés: honnan tudják ezt előre?

Kitüntette Gagyi Leventét a honvédelmi minisztérium

A honvédelem érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységét ismerték el.

Ismerjék meg a Győr applikációt

Új digitális kommunikációs platform indul a városban.

Leucisztikus feketerigót fotóztak Szombathelyen

Egy ritka genetikai rendellenessége van ennek a madárnak.

Szombaton kinyit a szombathelyi Kalandváros

Úgy néz ki, hogy kiváló idő fogadja a gyerekeket.