VIDEÓ - Szellemi petting és threesome közeli állapotok a Love Islandben

Farkas Bazsi 2019-09-24 11:05:00
Hát ilyen az, amikor két pasi meg egy csaj túlfűtve beszorul egy fürdőszobába.

Egyelőre én sem tudom, miért nem ültet minden este a képernyő elé az RTL Klub Love Islandje, pedig a forma már nem egyszer járt csúcsra a Viasat 3-on, igaz ott Éden Hotel címre volt keresztelve. 

Talán lehet, hogy a castingnál nem kellett volna ennyire egymásra hasonlító karaktereket összeválogatni.

Így vagy úgy, de a realityben van azért néha szórakoztató pillanat. Ilyen volt például amikor Helga, Dani és Erik együtt ment zuhanyozni, ami végül elég komoly szellemi pettingbe torkollott. 

,


 

Amúgy úgy néz ki, hogy ez a zuhanyzó lesz a színtere az erotikus játékoknak. Volt itt már Niagara is:

Videó: Szilikoncsöcsök és hófehér segg a zuhany alatt a Love Islandben

Farkas Bazsi Nia és Gábor szerelme beteljesedett. Itt is, ott is volt egy kis Niagara. Gyakorlatilag a modern kori prostitúció egyik változata, ami minden este az RTL Klubon megy a Love Islandben, ahová emberek azért kapnak szereplési lehetőséget mert kockás a hasuk vagy szilikonmellük van. A játék azon túl, hogy a fődíjért megy.

Szólj hozzá!

Korrupciós bűncselekmény elkövetése miatt letöltendő börtönbüntetésre ítélt a bíróság a Központi Nyomozó Főügyészség egykori ügyészét

Jogtalan előnyért cserébe egyes büntetőeljárásokról információkat szolgáltatott különböző személyek részére.

Bringalámpát, libát és jó zenét ígérnek a hétvégi győri programok

A Márton-nap közeledtével libás menük, koncertek, színházi előadások és még egy Halloween utódiszkó is várja az érdeklődőket.

Csalót fogtak el a rendőrök Vasban

Pénzt és ékszereket csalt ki egy idős nőtől.

27 méter magas óriáskerék lesz az idei szombathelyi adventi vásár dísze

Fradi-kamion, Magashegyi Underground, Caramel, Brand Nyúl, és Vastagh Csaba is emeli majd az advent fényét.

A szombathelyi majálison verekedőket ítélete el a bíróság

4 fiatal felnőttnek kellett felelnie garázdaságért.

Minőségi alkoholos italok – Neked mi a kedvenced?

Az alkoholos italok fogyasztása évezredek óta kíséri végig civilizációnk fejlődését.

Marihuána termesztővel szemben emeltek vádat a vasi ügyészek

Felfüggesztett szabadságvesztéssel büntetnék.

Magyar Péter elfogadta Pintér Bence vitára való meghívását

Már csak Orbán Viktornak kellene nyilatkoznia a témában.

Magyar Péter: „a rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett”

A Tisza Párt elnöke szerint a kormány és külföldi hálózatok állnak a szimpatizánsok adatainak ellopása mögött.

Elindult az őszi faültetési szezon Győrben

Megérkeztek az első facsemeték a Győr-Szol Zrt. telephelyére.

Emberkereskedelem miatt körözött páros tűnt fel a Szigetközben

Aki látja őket, azonnal hívja a rendőrséget!

Veszélyes hulladékkal üzletelt egy vasi férfi

Az ügyészség elvenné a hasznot, amit keresett. 

Már 16 ezer Győr melletti háztartásban ott a sárga kuka

Karácsonyig minden vidéki településre eljut az új szelektív gyűjtőedény – Győrújbaráton már több mint 2500-at osztottak ki.

Hétvégén rendezik a szombathelyi Szent Márton-napi vásárt

Szombaton, és vasárnap várják a vásározókat a Skanzenbe.

Újra magyar kézben a Sziget fesztivál

2026. augusztus 11-étől 15-éig tervezik megrendezni.