Mátyus szerint Lanazafame megütötte a Haladás 17 éves játékosát, Szekér Ádámot.
Ahogy arról azon melegében beszámoltunk a Haladás 1-0-át játszott a Magyar Kupa odavágón, a Budapest Honvéd otthonában.
A meccs végén egy kis kakaskodás is történt, Mátyus János, a Haladás vezetőedzője szerint a Honvéd játékosa, Lanazafame megütötte a Haladás 17 éves játékosát, Szekér Ádámot.
Szólj hozzá!
Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe
A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.
Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács
A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.