VIDEÓ - Egy szombathelyi zenész feldolgozta a Trónok Harca dalát

ugytudjuk.hu 2019-04-23 10:37:00
Bujtás Ervin ukulelén játssza el a Florence + the Machine szerzeményét.

Múlt héten mutatták be a Trónok Harca utolsó évadát, ami annyira nagy érdeklődéssel járt, hogy kis időre még az HBO szerverei is feladták a harcot.

A sorozat készítői közzétették a szériához kötődő zenéket, amiből tippelni lehet a végjátékra, a rendező pedig azt ígérte, hogy a befejező évadban még a Vörös Násznál is sokkolóbb jelenetek érkeznek.

Kevésbé sokkoló, annál inkább lírai a Florence + the Machine dalának feldolgozása, amit a szombathelyi Bujtás Ervin készített ukulelével:

Game of Thrones-"Jenny of Oldstones- Florance+ the machine (ukulele cover by Bujtás Ervin)

Uploaded by Bujtás Ervin on 2019-04-22.

Ez pedig az eredeti:

Florence + the Machine - Jenny of Oldstones (Lyric Video) | Season 8 | Game of Thrones (HBO)

Stream/Download "Jenny of Oldstones" from Florence + the Machine: https://itsh.bo/2UqXenO The final season of #GameofThrones airs Sundays on HBO.

Szólj hozzá!

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.

A gyűlöletnek nincs helye a közéletben – a Védvonal lépett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint elfogadhatatlanok azok a hozzászólások, amelyek az énekes súlyos betegségéről szóló hír alatt jelentek meg.

Átadták a 2026-os Szent László-érmeket Győr díszközgyűlésén

Négy, a város kulturális, sport- és közéleti életében kiemelkedő munkát végző személyiség vehette át az elismerést a Szent László Napok alkalmából.

Elhunyt Völler László, ismert szombathelyi vendéglátós

Jövő héten csütörtökön tartanak emlékező misét.