Vasárnap hosszú idő után újra Szombathelyen lép pályára a Crushers

ugytudjuk.hu 2020-10-02 18:50:38
A Divízió 2-es csapat fogadja a VSD Rangerst.

Vasárnap délután újra amerikaifoci-meccset rendeznek Szombathelyen. Az NBA Crushers Divízió 2-es csapata a VSD Rangers gárdáját fogadja az SzSE pályán. A Zúzók nem tudtak pontokat szerezni első meccsükön a Tatabánya vendégeként.

"Vasárnap a VSD Rangerst fogadjuk hazai pályán. Nagyon erős csapatról beszélünk, a meccseiket nézve egy összeszokott gárda. Főleg, hogy a Fehérvárból is érkeztek hozzájuk ott szép számmal. Mindenképpen a helytállás lesz a cél és hogy mindent, amit gyakoroltunk meg tudjanak csinálni a srácok. Ez a szezon jó gyakorlás a következő évre, hisz van akinek a vasárnapi lesz a második meccse. Ha mindenki a 100%-ot adja, úgy gondolom, mi meg leszünk elégedve vele. Látni fogjuk majd, hogy mik az erősségek és a gyengeségek és a továbbiakban majd az edzéseket arra fókuszáljuk. Goo Crushers!" - mondta a mérkőzés előtt Tatár István, a csapat futója.

NBA Crushers 2 – VSD Rangers
Időpont: október 4. (vasárnap), 15.00
Helyszín: SzSE pálya (Szombathely, Markusovszky utca)

Szólj hozzá!

Plakátkészítés: hogyan legyél hatékony és jogszerű?

Gondoltál már arra, hogy a plakátkészítés mennyire kreatív és technikai kihívás lehet?

Jövő héten Körmendre érkezik Magyar Péter

Országjárára indul a TISZA-párt elnöke.

Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe

A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.

Toscana és a Dolomitok képeken és történeteken keresztül Győrben

Diavetítéssel egybekötött útiélmény-beszámolóra várják az érdeklődőket február végén a Rómer Házban.

Buszmegállóban verekedett össze két férfi Szombathelyen

A verekedést kezdő férfi a rendőri intézkedés során más személynek adta ki magát.

„Partnerséget és válaszokat kértünk” - Kósa Roland a győri Lázárinfón több fronton szembesítette a minisztert

Vasútállomás, zajvédelem, szolidaritási hozzájárulás és átláthatóság - az alpolgármester szerint Győrben túl sok a kérdés és túl kevés a konkrét válasz.

Programajánló a hétvégére Győr környékén

Valentin nap, kolbásztöltés, koncert hegyek, zsibvásár, és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: Szeles Szabolcs nem mondott igazat

Az alpolgármester szerint a Fidesz korábbi megszorításai után most épp azok beszélnek támogatáshiányról, akik elvették a pénzt a győri sporttól.

2026 év lepkéje - a nagy tűzlepke

A faj három alfajából egy kipusztult, egyet pedig a kipusztulás veszélye fenyegeti.

Tanúként hallgatták ki Pintér Bencét a Győr-Szol-nál eltűnt 1milliárd 700 millió forint ügyében

A polgármester szerint nem könyvvizsgálatra, hanem végre konkrét pénzügyi adatokra lenne szükség.

A NAV a gépjárműadó-mentesség bejelentésére figyelmezteti a jogosultakat

Egyszerűen, online intézhető - a 2026-os díjat be sem kell már fizetni.

„Két éve ott álltam a Partizán stúdiója előtt” - Magyar Péter szerint ma már a győzelem kapujában állnak

Hatvan nap van hátra a választásokig, a TISZA elnöke szerint most már nem elképzelhetetlen a kormányváltás.

Mézes élet - fűszerezve: morzsák a mézeskalács történetéből a győri Esterházy-palotában

Időszaki kiállítás, tárlatvezetések és húsvéti mézesbábos programok várják az érdeklődőket 2026. május 3-ig Győr belvárosában.

Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács

A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.