Változik a rájátszás menetrendje a kosárbajnokságban

Vágvölgyi Bálint 2019-05-11 08:53:00
Egy hét múlva már kezdődnek a negyeddöntők.

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége kiküldte a csapatoknak a rájátszás programjának tervezetét. A negyeddöntők május 18-án kezdődnének, és az eddig megszokott szerda-szombat-kedd-péntek-vasárnap helyett szombat-kedd-péntek-hétfő-szerda lenne a menetrend - írja a BB1.hu, kosaras szakportál. Mindkét vasi csapat érdekelt lesz a rájátszásban, de egyelőre még nem tudni, hogy hányadik helyről futnak neki. A Falco jelenleg a második, a Körmend pedig az első a tabellán - holnap este épp vasi rangadót rendeznek majd Szombathelyen.

Negyeddöntők:
1. május 18. szombat
2. május 21. kedd
3. május 24. péntek
4. május 27. hétfő
5. május 29. szerda

Elődöntők:
1. június 01. szombat
2. június 04. kedd
3. június 07. péntek
4. június 10. hétfő
5. június 12. szerda

Döntő:
1. június 15. szombat
2. június 18. kedd
3. június 21. péntek
4. június 24. hétfő
5. június 26. szerda

Szólj hozzá!

Tovább szárnyal az OTP - sikeres harmadik negyedévet zártak

Bencsik László szerint a bankcsoport idei menetelése folytatódhat, és 2026-ban is erős növekedés várható.

A Szovjetunió felbomlása címmel tartanak előadást az Esterházy-palotában

A  Múzeumi Találkozások sorozatának következő vendége Kolontári Attila történész lesz.

Focicsapatot vegyenek! Székesfehérvár önkormányzata kiírta a pályázatot a Videoton FC értékesítésére

Csak azok jelentkezzenek, akik 5 éven keresztül legalább egymilliárd forintot tesznek a csapatba.

Magyar–amerikai nukleáris megállapodás született Washingtonban

Szijjártó Péter és Marco Rubio új nukleáris együttműködést írtak alá – amerikai fűtőelemek érkezhetnek Paksra, és modern tárolási technológiát is vásárol Magyarország.

Korrupciós bűncselekmény elkövetése miatt letöltendő börtönbüntetésre ítélt a bíróság a Központi Nyomozó Főügyészség egykori ügyészét

Jogtalan előnyért cserébe egyes büntetőeljárásokról információkat szolgáltatott különböző személyek részére.

Bringalámpát, libát és jó zenét ígérnek a hétvégi győri programok

A Márton-nap közeledtével libás menük, koncertek, színházi előadások és még egy Halloween utódiszkó is várja az érdeklődőket.

Csalót fogtak el a rendőrök Vasban

Pénzt és ékszereket csalt ki egy idős nőtől.

27 méter magas óriáskerék lesz az idei szombathelyi adventi vásár dísze

Fradi-kamion, Magashegyi Underground, Caramel, Brand Nyúl, és Vastagh Csaba is emeli majd az advent fényét.

A szombathelyi majálison verekedőket ítélete el a bíróság

4 fiatal felnőttnek kellett felelnie garázdaságért.

Minőségi alkoholos italok – Neked mi a kedvenced?

Az alkoholos italok fogyasztása évezredek óta kíséri végig civilizációnk fejlődését.

Marihuána termesztővel szemben emeltek vádat a vasi ügyészek

Felfüggesztett szabadságvesztéssel büntetnék.

Magyar Péter elfogadta Pintér Bence vitára való meghívását

Már csak Orbán Viktornak kellene nyilatkoznia a témában.

Magyar Péter: „a rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett”

A Tisza Párt elnöke szerint a kormány és külföldi hálózatok állnak a szimpatizánsok adatainak ellopása mögött.

Elindult az őszi faültetési szezon Győrben

Megérkeztek az első facsemeték a Győr-Szol Zrt. telephelyére.