Vádat emeltek egy férfi ellen, aki három győri üzletet is megpróbált kirabolni

Fehér Buda 2020-09-29 14:30:25
Egyszer sem sikerült megúsznia a manővert.

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy 25 éves férfi ellen, aki egy üzletlánc több győri üzletéből lopott tisztálkodó eszközöket és élelmiszereket, írják az ügyészség oldalán. A férfi még augusztusban, ugyanazon a napon, háromnegyed óra eltéréssel próbált egy üzletlánc két győri üzletéből élelmiszereket és tisztálkodó eszközöket ellopni, azonban a biztonsági őrök a kamerák felvételein követték, hogy mit csinál és feltartóztatták, amikor távozni akart.

A vádlott egy hét múlva egy harmadik üzletben lopott édességet és üdítőt, amit az áruház területén el is fogyasztott, tettenéréskor nem tudta kifizetni a termékeket.

A vádlott a lopásokkal összesen 12 570 forint kárt okozott, ami a lopott áruk visszavételével – az elfogyasztott termékek kivételével – megtérült. A korábban már büntetett vádlott ellen üzletszerűen elkövetett lopás vétsége miatt emelt vádat az ügyészség.

 

Szólj hozzá!

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.

Közel félmilliárd forint mínusszal zárt tavaly az Illés Sport Alapítvány

1 milliárd 800 millió forintra csökkent a szervezet állami támogatása. Szalai Ádám és Schäfer András veheti át az utánpótlásbázis.

Ismét Pozsonyban vendégszerepel a Győri Balett

A győriek előadása a műfajilag is rendkívül színes programot kínáló Magyar Kulturális Hét Pozsonyban nevű rendezvénysorozat idei évadának egyik kiemelkedő pontja.

Gyors, de lehet kényelmes is? Országúti bringa hétköznapi szemmel

Ha valaki meghallja azt, hogy országúti kerékpár, legtöbbször a Tour de France ugrik be.

Hetedszerre is Európa legjobb női kézilabdacsapata az Audi ETO KC

Az Odense sem okozott gondot a  győri csajoknak.

Szabad a szivárványos menet Budapesten

A rendőrség megerősítette, lehet az LMBTQI jogokért felvonulni Budapest belvárosában.

Egy gólos győzelemmel döntős az Audi ETO KC a Final Four-ban

29:28-ra győzték le a győri lányok a dán riválist.

1 milliárd 400 millió forint mínuszt termelt tavaly a Győr-Szol

Ezentúl a közgyűlés nyilvánossága előtt tárgyalják meg az önkormányzati cégek beszámolóit.

Nem támogatták a fideszesek, hogy teljes mértékben zöld területté nyilvánítsák a marcalvárosi Kiserdőt

Hiába szavaztak úgy a helyiek, hogy nem szeretnék, ha egy része be lenne építve.

Pintér Bence betartotta ígéretét: nyilvánosak az Audi szerződések!

Kiderült, hogy nem is lehetett volna titkos, és, hogy mára mennyire elavult.

Már megint szórakozott valaki a 112-vel

Egy szombathelyi férfi azt állította, hogy a testvére belökte a szobába, és nem engedi ki onnan.

Miért fontos a kerítésnél a professzionális kivitelezés?

Egy jól megtervezett és kivitelezett kerítés nem csupán határvonalat jelent egy telek szélén. A kerítés a biztonság, az esztétikum és a funkcionalitás hármas egységét képviseli – legyen szó családi házról, ipari területről vagy mezőgazdasági birtokról.