Ungár: Balázsy Péter alkalmatlan Szombathely vezetésére

Farkas Bazsi 2019-10-03 17:21:00
10 napja nem reagált Hende uszítására.

Hende Csaba és a Fidesz azt mondta, a jövő vasárnap arról döntünk, hogy tudunk-e alkalmas vezetőket választani a települések élére. Szombathelyen a döntés könnyű. Nemény András alkalmas, Balázsy Péter alkalmatlan erre a szerepre - mondta Ungár Péter országgyűlési képviselő a mai szombathelyi sajtótájékoztatóján. 

A politikus emlékeztetett, hogy Hende 10 napja uszított hazaárulózásra, ez idő alatt a Fidesz támogatottságát élvező Tarlós István, és az első Orbán-kormány volt minisztere Pálinkás József is elhatárolódott Hendétől. Balázsy 10 napja nem volt képes véleményt alkotni az esetről, ebben a kérdésben csak sunnyog.

Az a helyzet - zárt Ungár -, hogy Balázsy még Hendével szemben sem tudja megvédeni a szombathelyieket. 


 

Szólj hozzá!

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.

Mindennapos bőrápolás 4 lépésben

A rohanó hétköznapokban sokszor elfelejtjük, hogy a bőrápolás sokkal több, mint pusztán szépségápolás.

A Blikk után a Győr+t fogja igazgatni Kolossváry Balázs

Július 1-től kezdi meg munkáját az új vezérigazgató.

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.