Újra Soros Györgyről fog minden magyar kampánylevelet kapni

Nagy Donát 2020-05-29 08:39:00
A pandémiának vége, migráns nincsen, kénytelenek visszanyúlni a gyökerekhez.

Orbán nemzeti konzultációt indít a koronavírusról és a gazdaság újraindításáról - írja a HVG.

A miniszterelnök a szokásos pénteki rádióinterjújában a Kossuth rádió stúdiójában beszélt az általa fontosnak vélt kérdésekről.

Az Operatív Törzs marad, ahogy a kórházparancsnokok is, de többek között a végső határidő nélküli teljhatalmat is bármikor megadhatja saját magának. 

De ami ennél is fontosabb, hogy a kormányfő szerint a sikeres védekezés az összefogásnak, a kiváló szakembereknek, a fegyelmezettségnek és az időben meghozott intézkedéseknek volt köszönhető. Ez pedig azért lehetséges, mert a Nemzeti konzultációk során az emberek korábban elmondhatták a véleményüket.

Így hát most újabb Nemzeti konzultációt hirdet.

A kérdéseket a tervek szerint pénteken véglegesíti Orbán, majd gyorsan postázzák is. A kérdések a koronavírusról, a gazdaság újraindításáról és Soros Györgyről szólnak majd, aki Orbán szerint egy újabb terv keretében örökkötvényt vezetne be a válság enyhítésére.

Címlapképünk illusztráció / fotó: MTI / Balogh Zoltán

Forrás: HVG

Szólj hozzá!

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.

Mindennapos bőrápolás 4 lépésben

A rohanó hétköznapokban sokszor elfelejtjük, hogy a bőrápolás sokkal több, mint pusztán szépségápolás.

A Blikk után a Győr+t fogja igazgatni Kolossváry Balázs

Július 1-től kezdi meg munkáját az új vezérigazgató.

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.