Újra edzeni kezd a Győri Audi ETO KC, nincs fertőzött a csapatban

Pintér Bence 2020-10-29 11:10:34
Elvégezték a hatósági karantén elhagyásához szükséges második tesztet a Győri Audi ETO KC delegációjának minden tagján.

Újra edzésbe állhatnak a Győri Audi ETO KC játékosai, miután mindnekit leteszteltek, és nem volt pozitív eredmény. Így számol be erről a csapat honlapja:

„Mint ismert, október 22-től kellet a Győri Audi ETO KC hivatalos delegációja minden tagjának hatósági házi karanténba vonulnia egy pozitív minta miatt. A hatósági házi karatén feloldása érdekében, ezért a vonatkozó jogszabályi rendelkezéseknek megfelelően 2020. október 26-án, hétfőn reggel az első, október 28-án pedig a második mintavétel következett. A szerdai tesztek értékelése jó hírt hozott, ugyanis nincs újabb koronavírussal fertőzött személy a delegációban. így a járványügyi hatóság a karantént eltörli. A keret tagjai mostantól ismét edzésbe állnak.

Az október 22-i mintavételen pozitív Fodor Csenge, valamint az október 26-i tesztelésen pozitív mintát adó Veronica Kristiansen továbbra is jól vannak, tüneteik nincsenek. Klubunk ezúton kíván ismét kitartást és mielőbbi gyógyulást Fodor Csengének és Veronica Kristiansennek.”

Szólj hozzá!

Elhunyt Babos Ágnes, győri festőművész

78 éves volt - művészi és pedagógusi életműve maradandó része a magyar kulturális örökségnek.

Keresik a győri Barokk Esküvő idei szerelmespárját

Aki különleges módon mondaná ki a boldogító igent, jelentkezzen!

Újabb levél érkezett Washingtonból - Orbán Viktor alapítótag lett a gázai Béketanácsban

Trump szerint ez „a valaha összeállított legnyűgözőbb és legjelentősebb testület" - az 1 milliárd dolláros tagdíjról persze nem beszélt egyikük sem. 

Februári tervezett áramszünetek Győrben

Karbantart és hálózatot fejleszt az E.ON.

Nyomoz a rendőrség a sárvári volt hegyközségi szeméttelepen engedély nélkül tárolt hulladék miatt

A területet Varga Jenő fideszes önkormányzati képviselő cége őrizte, majd telepként üzemeltette a város tudta nélkül.

A próbaidő jogi jelentősége a munkaviszony kezdetén

A munkajogi szabályozás időről időre a hírek fókuszába kerül és a próbaidő intézménye tipikusan ilyen terület. Bár sokak számára ismert fogalom, mégis számos félreértés övezi a gyakorlati alkalmazását, különösen a munkaviszony megszüntetésének és a jogosultságok kérdésében.

Nem elég, hogy megverte a gyereket, még meg is fenyegette élettársát egy sárvári férfi, hogyha elmondja a bántalmazást, akkor megöli

Majd a feleségét is megfenyegette, hogyha terhelőt vall rá, akkor nem kapják vissza a hatóság által nevelésbe vett gyermekeiket.

Gyermek- és fiatalkorú sértettje is volt egy rolleres balesetnek egy Sopron melletti kisvárosban

Túl gyorsan mentek, autónak ütköztek, és csak az egyikőjük viselt sisakot. 

Az etikett címke jelentősége a termékek piacán

A termékek címkézése talán sokak számára egyszerű és rutinszerű feladatnak tűnhet, de valójában jóval mélyebb jelentőséggel bír ez a tevékenység.

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a JUSTNature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más.