Újabb magyar városban nyit üzletet a Starbucks

Farkas Bazsi 2018-12-11 08:58:00
Szombathelyen meddig várjunk még?

Az idén még három üzletet nyit az amerikai Starbucks kávézólánc Magyarországon, az egy pesti és két székesfehérvári üzlet megnyitásával mintegy 50-nel nő a cég dolgozóinak létszáma, és 27 kávézója lesz - közölte a cég az MTI-vel.

A társaság a közelmúltban megnyitott Király utcai kávézójával együtt eddig 24 magyarországi taggal rendelkezik, az országban 2010 óta van jelen. Jelenleg közel négyszázan dolgoznak a Starbucks üzletekben Magyarországon.

A Starbucks kávézókat üzemeltető Amrest Holding SE a legnagyobb független étteremlánc-üzemeltető Közép- és Kelet-Európában. Az Amrest Pizza Hut, KFC, Burger King, Applebees éttermeket üzemeltet, jelenleg 850 gyorsétterme van.

A Starbucks kávézók várható idei forgalmáról az MTI érdeklődésére nem adtak tájékoztatást.

A nyilvános cégadatok szerint az Amrest Kft. tavaly közel 1100 dolgozót foglalkoztatott, 19 milliárd forintos árbevételt, és 1,16 milliárd forint adózott nyereséget ért el, szemben az előző évi 13,36 milliárd forint árbevétellel és 1,23 milliárd forintos profittal.

A világ 100 legértékesebb márkája között 2018-ban az 57. helyen van a Starbucks az Interbrand nevű amerikai tanácsadó vállalat globális rangsorában.

Szólj hozzá!

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”

Parkoló autókat rugdosott egy férfi a győri Ipar utcában

A rendőrök vetettek véget a tombolásának.

Szombathelyi iskolában történt verekedés miatt kell egy fiúnak a bíróság elé állnia

Az elkövető a sértettet tenyérrel arcon, ököllel orrba ütötte.

Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön

Szerdán és csütörtökön is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország jelentős részén - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéseiből.

Elindult a turisztikai szezon: éberségre int a rendőrség

Győr idén is színes programkínálattal, történelmi látnivalókkal és gasztronómiai különlegességekkel várja a látogatókat, de nem árt figyelni néhány dologra.

Három megye 1-es foci csapattal vág neki a 2025/2026-os szezonnak Szombathely

A Király, az Akadémia, és a Haladás is ott lesz a megyei elitben.

Egy igazán sokoldalú céginformációs rendszer

Cégvezetőként vagy egyéni vállalkozóként sokszor van szükségünk arra, hogy leendő partnereinkről minél részletesebb és megbízhatvóbb információkat gyűjtsünk.