Újabb világsztárokat jelentettek be a Balaton Soundra

Vágvölgyi Bálint 2019-01-22 12:29:00
Több, mint egy tucat új fellépő Zamárdiban.

Újabb fellépőket jelentettek be a Balaton Sound szervezői. Zamárdiban július 3. és 7. között mások mellett a Chainsmokers, Tiësto, J Balvin, G-Eazy, Jess Glynne és a Rudimental is koncertet ad.

Az amerikai Chainsmokers elektropop-duó tavalyelőtt és tavaly is zenélt a Soundon, 2017-ben a Sziget fesztiválon is fellépett. A formáció első lemeze, a Memories... Do Not Open, valamint a tavalyi második, a Sick Boy egyaránt az első helyig jutott a Billboard listáján. A csapat nyert már Grammy-t is, Closer című dalát pedig több mint egymilliárdszor streamelték a Spotify-on.

The Chainsmokers - Closer ft. Halsey (Official Lyric Video)

The Chainsmokres "Closer" ft.

Az elektronikus zene történetének egyik legfontosabb dj-producere, az 50 éves holland Tiësto idén nyáron immár (2011, 2015 és 2017 után) negyedszer lép a Balaton Sound színpadára. Jön a kolumbiai reggaeton énekes és rapper, J Balvin is, akárcsak napjaink egyik legfelkapottabb amerikai rap előadója, a Soundon 2017-ben járt G-Eazy.

A 29 éves brit énekes-dalszerző, Jess Glynne négyszer fesztiválozott az elmúlt években Magyarországon: a Campus, a Sziget, a VOLT és a SZIN után jön a Soundra. Mindkét eddigi lemeze, az I Cry When I Laugh (2015) és a tavalyi Always In Between vezette a brit slágerlistát. Élő produkcióval érkezik Zamárdiba a Rudimental, a mely 2013 óta rendszeres magyarországi fesztivál látogató (a Soundon 2014-ben járt). A 2010-ben alakult brit drum&bass csapatban négy dalszerző-producer, Piers Agget, Kesi Dryden, Amir Amor és Dj Locksmith szerepel és számukra 2012-ben a John Newman soul énekes közreműködésével rögzített Feel the Love hozta meg az áttörést.

Rudimental - These Days feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen [Official Video]

Pre-order our new album "Toast To Our Differences": https://atlanti.cr/ToastToOurDifferences Out January 25th. Download or stream now at: https://atlanti.cr/thesedays Our new album "Toast To Our Differences" is out on September 7th. Pre-order your copy now: https://atlanti.cr/ToastToOurDifferences This is the official video for our new single "These Days" featuring Jess Glynne, Macklemore and Dan Caplen - out now everywhere!

Harmadszor fog játszani a Balaton Soundon a holland Nicky Romero, aki house trackjeivel vált világhírűvé. A dj-producer a világ legrangosabb szórakozóhelyei és leglátogatottabb elektronikus zenei fesztiváljain lép fel. Fellép továbbá a két producer/dj kollaborációja, Tchami x Malaa (közülük Tchami már járt a Soundon), a Sophie Hawley és Weld and Tucker Halpern által alkotott amerikai duó, a Sofi Tukker (tavaly a Szigeten pakolták a lemezeket), az amerikai Jauz, a szintén amerikai dj, Deorro (2016-ban zenélt a Soundon), Alessandro Vinai és Andrea Vinai testvérpáros duója, a Vinai (2016-os Sziget és 2017-es EFOTT-fellépés után jönnek idén Zamárdiba), az iráni-amerikai house/techno dj és producer, Dubfire (neki ez a harmadik Soundja lesz), valamint a dán dj/producer, Martin Jensen is.

(via MTI)

 

Szólj hozzá!

A TISZA jelöltállítási folyamata kétlépcsős lesz

Applikációval lehet részt venni a folyamatban.

Elhunyt Robert Redford

A filmsztár Utah állambeli otthonában, szerettei körében halt meg.

Rendelkezésre áll a távhőszolgáltatás Győrben

Szeptember 15-től bármikor indítható a fűtés, ha hidegre fordul az időjárás. 

228 ezer forint Győrben a havi lakbér átlaga

Csúcstartó a budapesti II. kerület, itt 485 ezer forint egy havi albérleti díj.

Már a harmadik bőrt húzta a le a Győr+ a városnak belengetett 700 milliárdos fejlesztési csomagról

Színes-szagos hosszú cikkben elemzik a feltételes jövőt, arról sajnos nem szól a fáma, hogy: miből?!

Munkacsoportot alapított a kormány, hogy méltó módon legyen megünnepelve a kőszegi sikertelen török ostrom 500. évfordulója

Igaz az évforduló majd csak 2032-ben lesz, de a munkacsoport már 2026-ban megkezdi működését.

Extrém ajándékok pároknak

Ha közeleg a párod születésnapja, névnapja, és nem tudod, mivel lepd meg, akkor most hozunk pár ötletet. Ezek nem elcsépelt tippek lesznek, hanem egészen egyediek! A feliratos póló, bögre vagy az unalmas zokni és nyakkendő helyett valami mást mutatunk most be…

Egekben Nemény András népszerűsége

Egy friss felmérés szerint a szombathelyi polgármester 80%-os a támogatottsága.

A hétvégén ismét jön a Derkovits-nap

Már egészségpontja is van a szombathelyi városrésznek.

Balog-Farkas Renáta: Összeférhetetlen Fekete Dávid miniszteri biztosi kinevezése az önkormányzati képviselői mandátumával

Győrszentiván képviselője szerint a fideszes frakcióvezetőnek le kell mondania képviselői megbízásáról.

Hajsza a dúsabb frizuráért: visszanyert önbizalom

Megfigyelte már, hogy a mai rohanó élet milyen hatással van a megjelenésére?

9%-val vezet a Tisza a Fidesz előtt

A Publicus friss felmérése szerint a két nagy párt mellett a Mi Hazánk, és a DK is bejutna a parlamentbe.

20 millió forintot a belvárosra, 82 millió forintot a tanuszoda rendbetételére költhet el Körmend a Versenyképes Járásokból visszakapott pénzből

A polgármester szerint 100 milliót nyertek, az ellenzék szerint 64 millió forintot veszítettek a város költségvetéséből.